Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

DOMINO teatras | komedija VYRŲ LAIŠKAI | VILNIUS

Pr 2019-04-15 19:00
Domino teatras, Vilnius
10.00 - 15.00
„VYRŲ LAIŠKAI“
Komedija

Režisierius: Olegas Šapošnikovas (Oļegs Šapošņikovs)
Autorius: Kvartet-i
Kompozitorius: Audrius Balsys
Dailininkas: Vojtekas Stefanekas (Wojciech Stefanek)
Kostiumų dailininkas: Juozas Statkevičius
Vertėjas: Herkus Kunčius

Vaidina:
Gytis – Gytis Ivanauskas
Eimutis – Eimutis Kvoščiauskas
Sakalas – Sakalas Uždavinys
Dalius – Dalius Skamarakas
Andrius – Andrius Žiurauskas

„Vyrų laiškai“ – tai atgaiva ne tik pasijuokti, bet ir iš šalies į save, savo baimes ir džiaugsmus mėgstančiam pažvelgti žiūrovui.

Intelektualus ir filosofiškas penkių „Domino“ teatro žvaigždžių – Eimučio Kvoščiausko, Sakalo Uždavinio, Gyčio Ivanausko, Daliaus Skamarako ir Andriaus Žiurausko – pokalbis apie tai, kas gyvenime svarbiausia: meilę, ištikimybę, tėvus, Tėvynę, krepšinį, slenkančius plaukus, iš lėto mirštančias jaunystės svajones, Kalėdų Senelį ir dar daugybę dalykų, kurie, metams bėgant, paliečia žmogaus širdį ir keičia jo sielą.

Spektaklis, kurio ištrauka buvo rodoma per 2015 m. „Auksinių svogūnų“ apdovanojimų tiesioginę transliaciją, puikių atsiliepimų sulaukia iš nuoširdumą ir brandų humorą vertinančių žiūrovų.

Spektaklio pastatymui suburta profesionali tarptautinė komanda: režisierius Olegas Šapošnikovas (Oļegs Šapošņikovs), kostiumų dailininkas Juozas Statkevičius, kompozitorius Audrius Balsys ir scenografas Vojtekas Stefanekas (Wojciech Stefaniak).

Iš Sakalo Uždavinio laiško Tėvynei:
„Tik supraskite mus teisingai, tai mūsų mylima Tėvynė, mes ją be išlygų mylim: ir krepšinį, ir  alų, ir lietuvių kalbą, bet… Niekada… Pas mus gera nebus niekada… Tai neįmanoma.

Tik mūsų šalyje vienu metu yra blogai ir šalta. Be to, drėgna, todėl dar šalčiau. Ir dar tamsu. Kur beeitum, nė velnio nesimato, todėl visa rodosi dar šalčiau ir dar drėgniau. Tad turime tris pagrindines bėdas: pas mus šalta, drėgna ir tamsu. Ir dar toli. Mes tikrai nesijaučiame esantys Europos centru – net lenkai iki mūsų kelių netiesia. Ir dar vienas dalykas: visada anksčiau. Tai yra, kad viskas pas mus „anuomet“, „tada buvo gerai“: prie Vytauto, lenko, caro, Smetonos, vokiečio, sovieto… Visada „tada“! Niekada nebūna gerai dabar. Ir štai tokią šalį mes mylime. Kuo blogiau, tuo labiau mylime… Iš nevilties. Tad klasikas neteisus: ne „ten gerai, kur mūsų nėra“, o „ten gerai, kur mums blogai“. Arba net taip: „Kur blogai, ten ir mes“.

Daugiau informacijos:
www.dominoteatras.lt
Domino teatras Facebook
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
DOMINO teatras | komedija VYRŲ LAIŠKAI | VILNIUS Pr 2019-04-15 19:00 Domino teatras, Vilnius 10.00 - 15.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 20 minučių
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:

- su Daily Card kortele 10% nuolaida 2 bilietams (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.
- Studentams 10%. Į nuolaidos laukelį vesti kodą ''studentas''.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Savanorių pr. 7 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Komedijos teatras, VšĮ
Žalgirio g. 135 Vilnius
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta