Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gero humoro dozė. Teatras KITAS KAMPAS

T 2018-09-19 18:00 - K 2018-10-11 19:30
7.40 - 19.00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Improvizacijos teatras KITAS KAMPAS: „Gero humoro dozė“

Teatras pradeda 10-ąjį jubiliejinį sezoną. Tai bus tikra juoko, geros nuotaikos ir pozityvios energijos bomba. Tu privalai tapti to dalimi.

10-ajame sezone teatras visiems žiūrovams jau 10-ąjį kartą ruošia kultiniu spektakliu tapusią „Gero humoro dozę“. Teatre jūs: juoksitės, kikensite, raudonuosite, lankstysitės, stebėsitės, trypsite kojomis ir verksite... iš juoko!

Improvizacijų šou aktoriai niekada neparuošia iš anksto, tad scenoje jie įgyvendins pačius netikėčiausius jūsų, savo žiūrovų, pasiūlymus ir improvizuos kartu su jumis. Tai bus vienintelė, unikali, niekada ir niekur nerodyta „Gero humoro dozė“.

Dozės trukmė: 1,5 val.

Jubiliejinį, dešimtąjį sezoną pradedantis improvizacijos teatras „Kitas kampas“ žiūrovus kviečia improvizuoti. Jeigu esi atviras pokyčiams ir pasiryžęs tobulėti – ateik į teatro spektaklius ir prisidėk prie jų kūrimo.

Naujame sezone teatras žiūrovus kvies į azartiškiausius „Improvizacijos kovų“ spektaklius, jau 10-ąjį sezoną dalins „Gero humoro dozę“, o taip pat kvies kurti nuostabių dalykų sąrašą superhitu tapusiame premjeriniame spektaklyje „Nuostabūs dalykai“ su Martynu Nedzinsku.

10-ajame sezone su žiūrovais improvizuos aktoriai Kirilas Glušajevas, Audrius Bružas, Martynas Nedzinkas, Balys Latėnas, Oskaras Vygonovskis, Marius Čižauskas, Dmitrijus Golovanovas.
Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti