Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Holivudas''

Pn 2016-10-21 18:00
Girstučio kultūros rūmai
Įvykęs renginys
PREMJERA! Komedija „Holivudas”

Iki ašarų nuotaikinga komedija ,,Holivudas” pasakoja apie iki šiol gimtajame krašte didesnio dėmesio stokojusį režisierių Oskarą, kuris sulaukia netikėto pasiūlymo statyti įspūdingo biudžeto filmą. Oskaras nieko nelaukęs čiumpa žmoną Mariją ir  išvyksta į išsvajotą, išsapnuotą Holivudą - miestą, kur visos sutartys pasirašomos tik auksiniais parkeriais, o vilų baseinai tokie dideli, kad juose tenka plaukioti jachtomis. Nenuostabu, kad svajonių miestas Oskarui, kuris iki šiol su žmona Marija gyveno blokiniame name, nedideliame dviejų kambarių bute, apsuka galvą, - juk ten vyksta nuolatiniai vakarėliai, gerbėjai ant rankų nešioja, o pinigus prodiuseriai atgabena sukvežimiais. Negana to, Holivudo intrigų nežinantis Oskaras tuojau pat suviliojamas vietinės gražuolės aktorės. Ar šv. Onos bažnytėlėje duotas santuokos sakramentas atsilaikys prieš Holivudo žvaigždžių alėjos spindesį?

Spektaklyje vaidina gerai pažįstami ir mylimi aktoriai – Andrius Žiurauskas, Vaida Genytė, Ugnė Žirgulė, Neringa Nekrašiūtė, Ričardas Vitkaitis, Julius Paškevičius.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
''Holivudas'' Pn 2016-10-21 18:00 Girstučio kultūros rūmai
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:30
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Trukmė:
1 val. 40 min.
Nuolaidos:
- 30 % su Omni ID kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 11 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kovo 11-osios g. 26 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Lietuvos idėjų forumas, VŠĮ
Saulėgrąžų 1-58 Kaunas