Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Klara Novikova. Humoro vakaras.

S 2017-05-14 19:00
Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
11.80 - 31.00
Gegužės 14 d. visus kviečiame į Klaipėdos Žvejų rūmus, kur 19.00 val. įvyks Rusijoje nusipelniusios aktorės Klaros Novikovos koncertas su jubiliejine programa. K. Novikova garsėja jumoristiniais pasirodymais įvairiose televizijų programose. Žiūrovai pamatys ryškią, nenusakomą, jautrią, juokingą, pritrenkiančiai dramatišką aktorę, kurios likimą nulėmė estrada. Programoje bus pristatyti geriausi K. Novikovos kūrybiniai atradimai, tarp kurių ne tik publikos jau pamėgti, tačiau ir visiškai nauji!
Nuostabūs, šmaikštūs, jautrūs ir ironiški žavingos Klaros Novikovos monologai visuomet sukelia ir juoką, ir ašaras. Per ilgą kūrybinį kelią sukurti personažai tapo gerai žinomi ir populiarūs, nes K. Novikova sugeba scenoje atskleisti pačius juokingiausius ir įsimintiniausius mūsų gyvenimo įvykius, kiekvieną žiūrovą „užkabinti“ nuoširdžiu humoru, priversti jį ne tik juoktis, tačiau ir susimąstyti, tapti bent šiek tiek geresniu!
Aktorė scenoje sukūrė begalę nepakartojamų personažų, iš kurių geriausia, galbūt, legendinė „teta Sonia“ (https://www.youtube.com/watch?v=r_yiGiq24uk). Užsispyrusi, atvira ir juokinga „teta Sonia“ ilgam tapo aktorės vizitine kortele.
Jubiliejinėje programoje K. Novikova žiūrovus pradžiugins begaline talentų: tai ir aktorė, ir dainininkė, ir autorė, ir režisierė, tai tiesiog atvira ir nuoširdi, juokinga ir rimta moteris, su savo monologais-išpažintimis, mini spektakliais, nei vieno žiūrovo nepaliekančio abejingu…
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Klara Novikova. Humoro vakaras. S 2017-05-14 19:00 Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 11.80 - 31.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: ~ 150 min.
Pertraukos: 15 min.
Vaikai įleidžiami nemokamai neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N - 12
Nuolaidos:
- 15% moksleiviams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Taikos pr. 70 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Renginių era, VšĮ
Baltijos pr. 12b-54 Klaipėda
muzikosera@yahoo.com
Įmonės kodas 301843017