Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Naujametinė gero humoro dozė. Teatras KITAS KAMPAS | Kaunas

A 2019-01-15 18:00
Girstučio kultūros rūmai, Kaunas
8.20 - 18.00
Naujametinė ‘19 „Gero humoro dozė“

Teatras „Kitas kampas" jau trečius metus iš eilės kviečia tave į grandiozinį šou - Naujametinę '19 „Gero humoro dozę". Šventės apdovanoja kiekvieną neišdildomais įspūdžiais: brolis atitempia savadarbę petardą, kuri kieme palieka skylę, tetos Valės makiažas, nustelbiantis net Kalėdinę eglutę, papuošia visas nuotraukas ir aišku, kaip gi be vakarėlio sielos - dėdės Romo, visus bandančio pralinksminti nesibaigiančiais anekdotais ir juokeliais...

Po tokių neišdildomų įspūdžių, teatras KITAS KAMPAS drąsiai kviečia į šou, kuris bus dar garsesnis, dar ryškesnis ir dar juokingesnis. Visi kartu sujungsim švenčių įspūdžius į vieną bendrą - „Gero humoro dozę".

Naujametinė '19 „Gero humoro dozė" - sausio 4 d. „Compensa" arenoje Vilniuje ir sausio 15 d. Kaune.

10-tas sezonas – tik PRADŽIA!

Jei norisi eiti toli, ne tik tiesiai – tau reikia improvizacijos. Jei norisi eiti savaip, ne tik teisingai – tau reikia improvizacijos. Jei norisi matyti galimybes, ne tik galą – tau reikia improvizacijos. Galiausiai – jei mėgsti juoktis! Tau. Jos. Reikia.

Jau daug žiūrovų tuo įsitikino per devynis „Kito kampo“ sezonus. Jubiliejinį, 10-tąjį, sezoną šį rudenį pradėjęs profesionalus improvizacijų teatras sako: „Viskas tik pradžia.“ Bet kuri situacija gali būti pradžios taškas naujai ir, svarbiausia, linksmai istorijai, jei pažvelgi kitu kampu.

Žvaliom akim į situacijas žiūrės aktoriai Kirilas Glušajevas, Audrius Bružas, Martynas Nedzinkas, Balys Latėnas, Oskaras Vygonovskis, Marius Čižauskas ir muzikantas Dmitrijus Golovanovas. Ašarotom nuo juoko akim žiūri tu.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Naujametinė gero humoro dozė. Teatras KITAS KAMPAS | Kaunas A 2019-01-15 18:00 Girstučio kultūros rūmai, Kaunas 8.20 - 18.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-14
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15% su Laisvalaikio kortele 2 bilietams (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 15% su Daily Card kortele 2 bilietams (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 15% su Pegaso kortele 2 bilietams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kovo 11-osios g. 26 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Improvizacijos teatras, VšĮ
V.Grybo g. 34-103 Vilnius