Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Nuostabūs dalykai. Teatras KITAS KAMPAS

S 2018-05-27 19:30
Valstybinis Vilniaus mažasis teatras, Vilnius
17.00 - 21.00
Teatras KITAS KAMPAS / premjera NUOSTABŪS DALYKAI

Režisierius - Kirilas Glušajevas

Dailininkas - Antanas Dubra

Kompozitorius - Dmitrij Golovanov

Vaidina - Martynas Nedzinskas

Režisieriaus asistentė - Airina Kazlauskaitė

PREMJERA vasario 11, 12 d.


Spektaklio šūkis: norint gražiai gyventi šiandien, mes turime įsivaizduoti ryškesnį rytojų.  Tai ir yra meilė, o be meilės mes negalime gyventi.

Ar jūs pasiruošę sukurti savo gyvybiškai būtinų gyvenimo malonumų sąrašą režisieriaus Kirilo Glušajevo ir aktoriaus Martyno Nedzinsko premjeriniame spektaklyje „Nuostabūs dalykai“ pagal Duncan Macmillan pjesę? Vasario 11, 12 dienomis „Nuostabius dalykus“ pristato vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje „Kitas kampas“.

„Nuostabūs dalykai“ – tai pjesė - žaidimas, pjese improvizacija, linksmiausia pjese apie liūdesį arba pati linksmiausia drama, taip galėčiau apibudinti šią pjesę, sako režisierius K. Glušajevas. O prieš publiką visiškai vienas stos Auksinio scenos kryžiaus laureatas, tikroji šiuolaikinio Lietuvos teatro žvaigždė ir teatrinės improvizacijos virtuozas Martynas Nedzinskas. Kai kurie žiūrovai taps lygiaverčiais jo partneriais ir suvaidins mokytoją, gydytoją, net tėvą.

Įsivaizduok – tau septyneri. Tėtis pasako, kad mama ligoninėje. Ir tada tu sukuri nuostabių dalykų, dėl kurių verta gyventi, sąrašą. Prieš keletą metų parašytoje stulbinančio pasisekimo sulaukusioje pjesėje dramaturgas Duncanas Macmillan‘as (UK) primygtinai rekomenduoja kitų šalių teatro kūrėjams adaptuoti „Nuostabių dalykų“ faktus, specifinius niuansus šalies, kurioje vaidinamas spektaklis, realybei.

Režisierius K.Glušajevas yra įsitikinęs, jog tik tokio masto ir didžiulės talento jėgos kupinas aktorius kaip M.Nedzinskas gali susidoroti su rimta atsakomybe ir menine užduotimi – įtikinti savo vaidinamo herojaus pavyzdžiu, jog verta vieną kartą suskaičiuoti viską, dėl ko verta gyventi. Maža to – aktorius turi meistriškai suvaldyti keletą skirtingiausių teatrinių žanrų – nuo stendapo, improvizacijos teatro iki gilaus, tikro psichologinio teatro. Lietuviškų „Nuostabių dalykų“ kūrėjai tiki, kad  tik šioje unikalioje žanrų jungtyje gali gimti maksimaliai žiūrovus įtraukiantis teatras.

K.Glušajevas: „Tik pradėjus skaityti pjese iškart pasidarė aišku, jog ji privalo būti pastatyta KITAME KAMPE. Mes pagaliau parodysime žiūrovams, kad improvizuoti galima ir apie labai rimtus dalykus. Kaip bebūtų keista net tada galim išlikti geros nuotaikos ir skleisti gerą žinią – gyvenimas kupinas nuostabių dalykų, tereikia į juos įsižiūrėti, įsiklausyti, palytėti.“

Amžiaus cenzas: N-14
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Nuostabūs dalykai. Teatras KITAS KAMPAS S 2018-05-27 19:30 Valstybinis Vilniaus mažasis teatras, Vilnius 17.00 - 21.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-14
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15% su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 15% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 15% su Pegaso kortele (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Gedimino pr. 22 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Improvizacijos teatras, VšĮ
V.Grybo g. 34-103 Vilnius
Įmonės kodas 302576211