Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Premjera RASOS 2! ŠVENTĖ TĘSIASI

K 2019-03-28 18:00 - K 2019-10-24 23:59
12.00 - 18.20
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Pašėlusi komedija
ŠVENTĖ TĘSIASI!
RaSOS 2!

Neįtikėtino populiarumo sulaukusios komedijos  (NE) GALIU TYLĖTI (NE) GALIU TYLĖTI/ RASOS kūrėjų komanda kviečia į naujausią komediją ŠVENTĖ TĘSIASI! RaSOS 2!

Nuotaikingoje premjeroje Jūsų lauks atviros moteriškos istorijos, juokingos situacijos, netgi detektyvinės intrigos bei gyvai atliekamos dainos.

Komedijoje žavios damos iš sostinės pakliūva į provincijos miestelio policijos nuovadą. O čia ir prasideda neįtikėtinai juokingi nuotykiai, santykių aiškinimaisi ir moteriškos intrigos, kurias bandys numalšinti nuovados policininkas ir į pagalbą iškviestas vienos iš damų vyras. Komedijoje sprogs ne tik juoko bomba, o kiekvienas žiūrovas, išėjęs iš salės po spektaklio, išsineš optimizmo ir geros nuotaikos puokštę.

ŠVENTĖ TĘSIASI! RaSOS 2! – tai kultine pretenduojanti tapti komedija, subalansuota ir moterims, ir jas labiau trokštantiems suprasti vyrams. Misija - neįmanoma?

Susitikime ture po Lietuvą ir pažiūrėsime.

Režisierius – Ričardas Vitkaitis

Pjesės autorius – Ramūnas Šimukauskas

Vaidina:

Aušra Štukytė - žiūrovams atpažįstama iš populiarių serialų ir TV laidos ,,Dviračio šou” personažų.

Vitalija Mockevičiūtė - žiūrovams gerai atpažįstama iš ,,GALINOS” vaidmens kultiniame seriale ,,Moterys meluoja geriau” ir TV laidos ,,Dviračio šou” personažų.

Eglė Mikulionytė - Auksinio scenos kryžiaus laureatė, Geriausia 2018 m. kino aktorė, Auksinės gervės laimėtoja.

Gabija Jaraminaitė -  žiūrovams atpažįstama iš populiarių TV serialų, kino filmų ir TV laidos ,,Dviračio šou” personažų.

Oneida Kunsunga -  žiūrovams atpažįstama iš populiarių TV serialų, ,,Auksinio balso" dalyvė.

Ramūnas Šimukauskas - žiūrovams gerai atpažįstamas iš populiarių TV serialų ir TV laidos ,,Dviračio šou” ,,Valinsko", ,,Uspaskicho" ir kt. personažų.

Tadas Gryn  - žiūrovams gerai atpažįstamas iš populiarių TV serialų ir kino filmų.

 Trukmė 1 val. 50 min. (be pertraukos)

 
Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti