Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ramūno Rudoko kultinis spektaklis TĖTIS | Klaipėda

Š 2018-04-28 19:30
Renginių salė Žvejų 4, Klaipėda
8.90 - 12.90
Visus turiningo laisvalaikio pasiilgusius žmones kviečiame į komišką teatrą! Tai bus puiki proga prasiblaškyti ir pakelti ūpą smagioje atmosferoje, kurią profesionaliai sukurs aktorius Ramūnas Rudokas.

„Juodai" juokingas spektaklis TĖTIS pasitinka šūkiu: „Atsargiai, kūdikis!" Gyvenimas – tai virtinė įspėjamųjų ženklų, iš kurių vienas yra vaikas… Spektaklis TĖTIS pasakoja apie vyro, besiruošiančio tapti tėvu, jausmus ir jo gyvenimo filosofiją. Ši išradinga ir iki ašarų juokinga komedija – tai ne tik tėvo, bet ir šiuolaikiško vyro istorija.

Ši išradinga ir juokinga komedija atskleidžia plačią jausmų ir emocijų skalę: nuo spektaklį jau spėjusio išgarsinti juodojo humoro iki gilaus ir labai pozityvaus požiūrio į tėvystę. Spektaklyje pamatysite, kaip būsimojo tėčio nuostaba, išgąstis ir netgi panika dėl besikeičiančio gyvenimo nepastebimai tampa dideliu džiaugsmu. Tad spektaklis padės tėčiams suprasti save, mamoms – savo vyrus, suaugusiems vaikams – savo tėčius.

Juodojo humoro komedija skirta porai. Jame linksmai kalbama apie rimtus dalykus – vyro ir moters santykius, ir apie tokius dalykus, kurie skirti tik suaugusiųjų ausims.

Spektaklis bus rodomas:

• KLAIPĖDOJE: balandžio 28 d., 19.30 val., koncertų salėje Žvejų g. 4.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Ramūno Rudoko kultinis spektaklis TĖTIS | Klaipėda Š 2018-04-28 19:30 Renginių salė Žvejų 4, Klaipėda 8.90 - 12.90
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Žvejų g. 4 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
VŠĮ teatras ''Vakaris''
Naujojo sodo g. 1-246 Klaipėda
Įmonės kodas 304604549