Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Spąstai

Pn 2016-12-16 18:00
Alytaus miesto teatras, Alytus
3.87 - 6.87
Alytaus miesto teatro 2 dalių spektaklis

„SPĄSTAI“

pagal Antono Čechovo vienaveiksmes komedijas
„Piršlybos“, „Meška“, „Jubiliejus“

Režisierė – Loreta Liausaitė
Kompozitorius – Eugenijus Kanevičius
Dailininkas – Artūras Šimonis


Vaidmenis atlieka:
Vidas Vaškius, Rasa Grigutytė, Tomas Kunčinas, Inesa Pilvelytė, Jonas Gaižauskas, Eugenijus Rakauskas, Eglė Juškaitė, Ona Gudaitytė


Žymaus rusų rašytojo Antono Čechovo personažai aistringai įsimyli, trokšta garbės, pykstasi dėl turto, pakliūna į komiškų arba dramatiškų situacijų pinkles. Našlei, gedinčiai savo vyro, likimas iškrečia pokštą: įsiveržęs į jos  vienatvę skolų „išmušinėtojas“, ją aistringai įsimyli ir ginklai, nukreipti vienas į kitą, virsta amūro strėlėmis („Meška“). Apskaičiavęs visus būsimos nuotakos privalumus, ilgai svarstęs ir svajojęs, kaimynas nusprendžia pasipiršti. Bet išrinktosios pasisakymas apie žemės rėželį, tą niekinį žemės lopinėlį, griauna visus planus apie būsimą šeimyninę laimę („Piršlybos“). O banko valdytojas iškilmingo jubiliejaus dieną praranda ne tik reputaciją, bet ir minties aiškumą… („Jubiliejus“).

Humoru persmelktos komedijos kviečia atidžiau ir su atjauta pažvelgti į žmogų, kuriame pasak Antono Čechovo „viskas turi būti gražu: ir veidas, ir drabužiai, ir siela, ir mintys“. Šiuolaikinėje A. Čechovo komedijų interpretacijoje, žiūrovai atpažins tragikomišką mūsų dienų tikrovę.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Spąstai Pn 2016-12-16 18:00 Alytaus miesto teatras, Alytus 3.87 - 6.87
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: ~1:45
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Nuolaidos:
- 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Rotušės a. 2 Alytus Lietuva
Organizatorius
Alytaus miesto teatras
Rotušės a. 2 Alytus