logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Laimė yra lapė

S 2022-05-29 11:00
Vaidilos teatras, Vilnius
13.00 - 17.00

Spektaklis „Laimė yra lapė“, sukurtas pagal daugybę apdovanojimų Lietuvoje ir užsienyje sulaukusią knygą vaikams, po metų pertraukos – vėl Vilniaus teatrų scenose.

Didelio susidomėjimo sulaukęs spektaklis apie laimę, nuo šio balandžio ir vėl džiugins mažuosius teatro mėgėjus. Net keturis kartus jie galės susitikti su Lape ir Povilu ir susipažinti su jautria istorija, o skaičiusieji knygą, pagal kurią sukurtas spektaklis – palyginti jos veikėjus su aktorių įkūnytais personažais.

Pasak spektaklyje lapę vaidinančios aktorės Daivos Rudytės, itin daug džiaugsmo visai kūrybinei grupei teikia galimybė į vaidinimą įtraukti ir mažuosius spektaklio žiūrovus.

„Labai laukiame naujų spektaklių ir susitikimų su vaikais, nes tai šventė ne tik vaikams, bet ir mums, spektaklio aktoriams. Juk ne kasdien turime galimybę su jais šėlti, kvailioti ir svajoti, - pasakojo ji. – Vaikai šiame spektaklyje tampa aktyviais dalyviais, kurie kartu su mumis daro mankštą, ieško panelės Margaritos ir atsakymo, kas yra laimė.“

Spektaklyje pasakojama istorija apie draugystę ir gyvenimo vertybes – dosnumą, praradimo liūdesį, atradimo džiaugsmą. Visa tai parodoma gyvos muzikos ir pašėlusio, nuotaikingo ir interaktyvaus veiksmo fone.

Režisieriaus Manto Verbiejaus sukurtame spektaklyje, mažieji, kartu su Pauliaus Valaskevičiaus ir D. Rudytės įkūnytais personažais, galės leistis į laimės paieškas balandžio 3 ir 17 bei gegužės 22 ir 29 dienomis Vaidilos teatre, Vilniuje.

Knyga, pagal kurią sukurtas šis spektaklis, puikiai pažįstama Lietuvos ir užsienio skaitytojams. Rašytojos Evelinos Daciūtės ir dailininkės Aušros Kiudulaitės sukurta istorija apie lapės ir berniuko draugystę sulaukė pasaulinio susidomėjimo ir buvo puikiai įvertinta Italijos, Japonijos, Pietų Korėjos, Kinijos ir Amerikos knygų vaikams parodose, skaitoma visame pasaulyje.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Laimė yra lapė S 2022-05-29 11:00 Vaidilos teatras, Vilnius 13.00 - 17.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~45 min.
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Vaidilos teatras
A. Jakšto g. 9 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Fors event UAB
Trakų g. 7 - 15 Vilnius
info@forsevent.com; +370 621 31 936
Įmonės kodas: 302710977
PVM kodas LT100006777816
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Prekyba sustabdyta (Perkeliamas) EDGARAS MONTVIDAS SU ORKESTRU Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(Perkeliamas) EDGARAS MONTVIDAS SU ORKESTRU Palangos koncertų salė, Palanga
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Prekyba sustabdyta (Perkeliamas) Šiuolaikinio baleto trupė COMPLEXIONS Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(Perkeliamas) Šiuolaikinio baleto trupė COMPLEXIONS COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!