logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Laimė yra lapė

S 2022-05-29 11:00
13.00 - 17.00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Spektaklis „Laimė yra lapė“, sukurtas pagal daugybę apdovanojimų Lietuvoje ir užsienyje sulaukusią knygą vaikams, po metų pertraukos – vėl Vilniaus teatrų scenose.

Didelio susidomėjimo sulaukęs spektaklis apie laimę, nuo šio balandžio ir vėl džiugins mažuosius teatro mėgėjus. Net keturis kartus jie galės susitikti su Lape ir Povilu ir susipažinti su jautria istorija, o skaičiusieji knygą, pagal kurią sukurtas spektaklis – palyginti jos veikėjus su aktorių įkūnytais personažais.

Pasak spektaklyje lapę vaidinančios aktorės Daivos Rudytės, itin daug džiaugsmo visai kūrybinei grupei teikia galimybė į vaidinimą įtraukti ir mažuosius spektaklio žiūrovus.

„Labai laukiame naujų spektaklių ir susitikimų su vaikais, nes tai šventė ne tik vaikams, bet ir mums, spektaklio aktoriams. Juk ne kasdien turime galimybę su jais šėlti, kvailioti ir svajoti, - pasakojo ji. – Vaikai šiame spektaklyje tampa aktyviais dalyviais, kurie kartu su mumis daro mankštą, ieško panelės Margaritos ir atsakymo, kas yra laimė.“

Spektaklyje pasakojama istorija apie draugystę ir gyvenimo vertybes – dosnumą, praradimo liūdesį, atradimo džiaugsmą. Visa tai parodoma gyvos muzikos ir pašėlusio, nuotaikingo ir interaktyvaus veiksmo fone.

Režisieriaus Manto Verbiejaus sukurtame spektaklyje, mažieji, kartu su Pauliaus Valaskevičiaus ir D. Rudytės įkūnytais personažais, galės leistis į laimės paieškas balandžio 3 ir 17 bei gegužės 22 ir 29 dienomis Vaidilos teatre, Vilniuje.

Knyga, pagal kurią sukurtas šis spektaklis, puikiai pažįstama Lietuvos ir užsienio skaitytojams. Rašytojos Evelinos Daciūtės ir dailininkės Aušros Kiudulaitės sukurta istorija apie lapės ir berniuko draugystę sulaukė pasaulinio susidomėjimo ir buvo puikiai įvertinta Italijos, Japonijos, Pietų Korėjos, Kinijos ir Amerikos knygų vaikams parodose, skaitoma visame pasaulyje.

 
Renginiai