logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Lėlių paroda ''Pančas ir Judy''

Pn 2021-06-25 12:00 - Š 2021-07-10 19:00
Užupio meno inkubatorius (galera), Vilnius
7.00

Žymiausia pasaulio teatro lėlė Pančas atgimsta Užupyje! Tai unikali proga išvysti tikrą žvaigždę, kuri tarp mūsų – tylutėliai teatro užkulisiuose ir spalvingai ant scenos – gyvena jau daugiau nei 350 m. Pančas – tai gudri, išmintinga teatro lėlė, šmaikštus ir nesuvaldomas komikas. Čia taip pat išvysite ir tikrus Pančo brolius, kurie dabar vertinami kaip pasaulinio lygio meno kūriniai. Pančo vyresnysis brolis – italas Pulčinelis. Jo prancūziškas atitikmuo – Polišinelis. Čekas – Kasparikas. Lėlė Petruška – tikras didvyris Rusijoje. Parodos metu turėsite galimybę sužinoti, kodėl jis gyvenimą baigė nesava mirtimi, už ką lėlei Polišineliui Prancūzų revoliucijos metu (1794 m.) buvo nukirsta galva, ir atrasti kitų tris šimtmečius publiką linksminusių herojų gyvenimo istorijas.

Ateikite į šią parodą pasigrožėti, praplėsti žinių apie pirštinines lėles ir nuotaikingai praleisti laiko. Pančas ir jo kompanija kviečia teatro lėlių gerbėjus ir visus kitus Užupio bendruomenės gyventojus bei miesto svečius.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Lėlių paroda ''Pančas ir Judy'' Pn 2021-06-25 12:00 Užupio meno inkubatorius (galera), Vilnius 7.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Datos: Birželio 25 - Liepos 10 d. (išskyrus sekmadienius ir pirmadienius).
Darbo laikas: 12 - 19 val. (antradienis - šeštadienis)


Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Užupio meno inkubatorius
Užupio g. 2A Vilnius Lietuva
Organizatorius
Užupio dramos teatras
Teatro Sala, S. Stanevičiaus g. 24 Vilnius
uzupisdramosteatras@gmail.com / +370661443997
Įmonės kodas: 125250824