Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Maskvos teatro komedija ''Vyrų išdaigos''

T 2018-10-31 18:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Paslaptingas ir stebuklingas teatro pasaulis. Kiekvienas iš mūsų norime savo akimis pažiūrėti kas vyksta už teatro sienų, sužinoti kaip gimsta spektaklis,kaip aktoriai repetuoja?
Atsakymus į šiuos klausimus jus rasite Maskvos teatro komedijoje "Vyrų išdaigos" Pjesės veiksmas vyksta teatro scenoje. Po savaitės turi įvykti spektaklio premjera, bet pjesė nėra patvirtinta naujojo redaktoriaus , kuris neturi jokio supratimo apie teatro scenos meną.
Laikas bėga-premjeros diena artėja, o leidimo spektaklio pristatymui vis nėra ir nėra. Ką daryti? kaip išsisukti iš sudėtingos situacijos? Ką darytis aktoriams, kad pagaliau premjera įvyktų?
Visa tai pamatysite spektaklyje  "Vyrų išdaigos ", kuriame bus daug įvairių scenos atradimų , komedijos vietų , absurdo ir net cirko elementų.
Ir visa tai vyrai aktoriai daro su subtiliu humoru , ironija.
Tokios komedijos Klaipėdos teatro scena jau seniai nematė. Tad lauksime Jūsų spalio 31d (trečiadienį)Klaipėdos koncertų salėje.
Vaidina Rusijos nusipelnęs teatro ir kino artistas Sergej Astachov (Akimov), aktoriai Alexsadr Gorškov ir Andrej Fiodorov.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Maskvos teatro komedija ''Vyrų išdaigos'' T 2018-10-31 18:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~2:15
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20 % nuolaida visiems bilietams*

* Pasirinkti ''kaina su nuolaida''.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
A. Guzausko pramogų firma Sekvencija
Šilutės pl. 20-17 Klaipėda