Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Maskvos valstybinis A. Rybnikovo teatras Roko opera ''Junona ir Avos'' | KLAIPĖDA

Pr 2018-10-22 19:00
Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
„Junona ir Avos“ – pati žinomiausia ir didingiausia roko opera legendinėje Rusijos scenoje. Įtaigios istorijos apie amžiną meilę pastatymas priklauso autoriui ir kompozitoriui Aleksejui Rybnikovui ir poetui Andrejui Voznesenskiui.

„Junonos ir Avos“ premjera įvyko 1981 m. Maskvos LENKOM teatro scenoje, ir štai jau virš 40 metų unikali roko opera rodoma pastoviai perpildytose salėse. 1983 m. žymusis prancūzų dizaineris Pjeras Kardenas pristatė „Junona ir Avos“ prancūzų publikai teatre „Espace Carden“, po to sekė triumfinės gastrolės po visą pasaulį: JAV, Vokietija, Olandija...
Vėliau opera buvo pastatyta Lenkijoje, Vengrijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Pietų Korėjoje.
Pasauliui parodyta apie 2000 spektaklių!
Parduoda daugiau nei 2 milijonai plokštelių!
2009 m. vasarą Prancūzijoje, tarptautiniame Pjero Kardeno festivalyje, Aleksejaus Rybnikovo teatras pristatė naują roko operos „Junona ir Avos“ pastatymą, kuris turėjo grandiozinį pasisekimą.
Pilna Aleksejaus Rybnikovo autorinė versija – tai rimta novacija pasaulinio muzikinio teatro žanre. Ji skirta sugrąžinti pradinę autorių idėją. Šioje versijoje susijungia Rusijos dvasinės muzikos tradicijos, folkloras, „miesto“ masinės muzikos žanrai su vaizdiniais, idėjiniais ir estetiniais kompozitoriaus prioritetais, ir operos dramatizmas tampa dar labiau spalvingu.
Pagrindinis akcentas skiriamas spektaklio muzikai. Roko operos vokalines partijas atliko žymi dainininkė, Rusijos Federacijos nusipelniusi artistė Žana Roždestvenskaja, pirmoji pagrindinių Aleksejaus Rybnikovo roko operų partijų ir daugelių žymių tarybinio kino šlagerių („Pašauk mane, pašauk“, „Būrėjos daina“) atlikėja. Puikios choreografinės partijos vadovaujant Žanai Šmakovai (miuziklų „Buratino“, „Prodiuseriai“, „Istviko raganos“, roko operos „Choakin Murjeta“ choreografė – statytoja) padaro roko operą ryškiu, neužmirštamu reginiu.
Pagrindinis spektaklio režisierius – Aleksandras Rychlovas – vienas geriausių Maskvos muzikinio teatro režisierių, žinomas savo darbais teatre, televizijos ir koncertinėmis programomis.
Spektaklyje vaidina puikūs Maskvos artistai – naujosios Aleksejaus Rybnikovo teatro bangos žvaigždės. Grafo Rezanovo vaidmenyje – Valerijus Anochinas, Nikolajus Drozdovskis ir Nikita Pozdniakovas. Končitos vaidmenį atlieka Natalija Krestjanskich ir Svetlana Bakajeva. Kitas roles atlieka pagrindiniai Aleksejaus Rybnikovo teatro aktoriai: Jevgenija Blagova, Nikolajus Liutovas, Jekaterina Kulčitskaja, Ivanas Agafonovas, Jegoras Nikolajevas, Pavlas Zibrovas, Leonidas Sivec ir kiti.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Maskvos valstybinis A. Rybnikovo teatras Roko opera ''Junona ir Avos'' | KLAIPĖDA Pr 2018-10-22 19:00 Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Taikos pr. 70 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
SIA ARKADA LTD
Brivibas g. 136-1 Ryga