Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Melodrama ''Jo atvirumo naktis''

Pn 2019-04-19 19:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
14.50 - 26.00

Maskvos teatras „Antrepriza.ru“, vadovaujamas Darjos Gončarovos, pastatė naują spektaklį „Jo atvirumo naktis“. Pjesės žanrą galima apibūdinti kaip avantiūrinę melodramą su komedijos potekste. Nepaisant trykštančios ironijos, pjesė turi labai gilią prasmę.

Scenoje tik du aktoriai – vyras ir moteris. Tai dialogas. Dialogas apie meilę. Šauniai išraitytas pjesės siužetas laiko žiūrovų dėmesį iki paskutinio spektaklio momento. Jis lengvai prasideda ir netikėtai baigiasi. Pjeras, pjesės herojus, sutinka jaunutę Džiuljetą, su kuria nori tik praleisti puikią naktį. Bet šis susitikimas pakeičia visą jo gyvenimą.

Puikiosios Džiuljetos vaidmenį atlieka žavi ir žiūrovų mylima Liza Arzamasova, jauna talentinga aktorė, nusifilmavusi beveik keturiasdešimtyje kino filmų, bet įsiminusi žiūrovams, pirmiausia, iš serialo „Tėvo dukterys“. Suauganti Liza ryškiai save parodė serialuose „Broliai Karamazovai“, „Dostojevskis“, „Nelabieji“, „Širšių lizdas“, „Jekaterina. Polėkis“.

Ne itin sėkmingo verslininko Pjero vaidmenyje aktorius Valerijus Nikolajevas (tikriausiai, nėra žmogaus, kuris nežiūrėjo tapusio labai populiariu filmo „Buržujaus gimimo diena“). Puikus aktorius, talentingas režisierius ir choreografas Valerijus Nikolajevas su didžiuliu pasisekimu filmuojasi rusiškuose ir užsieniniuose filmuose. Aktorius gražus, žavus ir ypatingai charizmatiškas.

Pjesė žiūrima lengvai, palikdama žiūrovams galimybę pagalvoti apie gyvenimą.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Melodrama ''Jo atvirumo naktis'' Pn 2019-04-19 19:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 14.50 - 26.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt
 
Kalba: rusų k.
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 10% senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
A. Guzausko pramogų firma Sekvencija
Šilutės pl. 20-17 Klaipėda
Ta pati renginio vieta