Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Naujametinė gero humoro dozė. Teatras KITAS KAMPAS

Š 2018-01-06 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
12.40 - 26.00
Naujametinė „Gero humoro dozė”. Teatras „KITAS KAMPAS”.

MES ESAM SISTEMA.

Vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje „KITAS KAMPAS“ kviečia naujus 2018-us metus pradėti su kultiniu improvizacijų šou - „GERO HUMORO DOZE“. Trumpai tariant teatre jūs: juoksitės, kikensite, raudonuosite, lankstysitės, stebėsitės, trypsite kojomis ir verksite... iš juoko! Kaip pradėsi naujus metus – tokie ir bus.

Improvizacijų šou - tai didžiausias kūrybinis iššūkis - visada viskas kuriama čia ir dabar, žiūrovų akivaizdoje. Tai bus vienintelė, unikali, niekada ir niekur nerodyta „Gero humoro dozė“.

Susitikimo trukmė: 1,5 val.

Devintąjį sezoną gyvuojantis improvizacijos teatras „Kitas kampas“ žiūrovus kviečia tapti kūrybinės sistemos dalimi. Jeigu esi atviras pokyčiams ir pasiryžęs tobulėti – ateik į teatro spektaklius ir prisidėk prie jų kūrimo.

Improvizacijos teatras yra sistema ir visai nesvarbu, ar tu aktorius, žiūrovas, ar muzikantas - tu esi bendros kuriamos nuotaikos dalis. Kiekvienas tavo pasakytas žodis, šypsena, žvilgsnis kuria spektaklio atmosferą ir energiją. Nori smagiai praleisti laiką? Tapk mūsų sistemos dalimi.

Mes įsitikinę – viskas įmanoma. Tu turi įtakos daugiau negu pats galvoji. Svarbiausia yra patikėti ir improvizacija tau gali padėti pasiekti savo tikslus, nes čia tu gali būti kuo tik nori. Svarbiausia - būti nuoširdžiu, atviru ir veikiančiu.

Norint pakeisti ką nors gyvenime, teatre, valstybėje pirmiausia turi keisti save. Pokyčiai gąsdina, bet jie visada veda link gero. Mes - improvizacijos teatras - esame už gerą nuotaiką ir teigiamus pokyčius.

MES ESAM SISTEMA.

Sistemos nariai – aktoriai Kiril Glušajev, Audrius Bružas, Martynas Nedzinkas, Balys Latėnas, Laurynas Jurgelis, Oskar Vygonovski, Marius Čižauskas, Adomas Jasiukėnas, Gailė Butvilaitė, Dmitrij Golovanov.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Naujametinė gero humoro dozė. Teatras KITAS KAMPAS Š 2018-01-06 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 12.40 - 26.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 minučių iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-14
Nuolaidos:
- 20% studentams ir moksleiviams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15 % su Laisvalaikio kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 15 % su Daily Card kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 15 % su Pegasas kortele 1 bilietui (kontrolės metu pateikti kortelę)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Improvizacijos teatras, VšĮ
V.Grybo g. 34-103 Vilnius
Įmonės kodas 302576211