logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

KVMT | Pažintis su opera LOKYS, edukacinis renginys

K 2023-10-26 17:30
Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda

Edukaciniame renginyje-atviroje repeticijoje supažindinsime moksleivius su nacionalinės kūltūros aukso fondui priklausančia Broniaus Kutavičiaus opera „Lokys“, sukurta XIX a. prancūzų rašytojo Prospero Mérimée novelės motyvais. Atviroje repeticijoje dalyvaujantiems moksleiviams siūlome pažintį su vieno iškiliausių moderniosios lietuvių muzikos kompozitorių kūryba, šiuolaikinės operos specifika ir šioje srityje dirbančių lietuvių teatro menininkų darbais.

2000 m. pirmąkart Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre pastatyta opera „Lokys“ – trečioji B. Kuavičiaus opera ir pirmoji, sukurta didžiajai scenai. Tai įtempto siužeto „mistinis trileris“, parašytas pagal Aušros Marijos Sluckaitės-Jurašienės libretą, kuriame subtiliai interpretuojama Prospero Mérimée novelėje atpasakota istorija apie grafą-vilkolakį ir jo kruvinas vestuves „laukiniame krašte“ – Žemaitijos gūdumoje. Devyniolikto amžiaus Žemaitija P. Mérimée kūrinyje vaizduojama kaip egzotiškas, pagoniškų burtų ir magijos persmelktas pasaulis, civilizacijos paribys.

Šis edukacinis renginys atliepia 2023-aisiais minėsimą svarbią sukaktį – Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos šimtmetį. Ypatingas dėmesys jame bus skiriamas įprastai spektakliuose nematomiems dalykams: dirigento darbui su orkestro muzikantais, režisieriaus komunikacijai su operos atlikėjais. Renginį koordinuos teatro edukatorė, komentuosianti operos siužetą ir šio pastatymo ypatumus, taip pat skirsianti užduotis moksleiviams. Atliktas užduotis jie drauge aptars diskusijoje po renginio.

Muzikos vadovas ir dirigentas
Režisierius
Kostiumų dailininkas
Šviesų dailininkas
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
KVMT | Pažintis su opera LOKYS, edukacinis renginys K 2023-10-26 17:30 Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 6.00
Renginys KVMT | Pažintis su opera LOKYS, edukacinis renginys
Data / Laikas K 2023-10-26 17:30
Renginio vieta Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Kaina 6.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 1:20
Pertraukos: -
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: Netaikomos
 
TEATRO ŽIŪROVO ATMINTINĖ
· Teatras turi teisę savo nuožiūra keisti spektaklių datą, laiką ir atlikėjus.
· Atvykdami į spektaklį pasitikrinkite ar turite bilietus.
· Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras neatsako, jei bilietas buvo pamestas ar dėl žiūrovo kaltės nepataisomai sugadintas.
· Bilietai negrąžinami ir nekeičiami išskyrus: spektaklis organizatorių sprendimu atšaukiamas/perkeliamas įvykus nenugalimoms aplinkybėms (force majeure).
· Į vakarinius spektaklius prašome nesivesti ikimokyklinio amžiaus vaikų, juos kviečiame į vaikams skirtus dieninius spektaklius.
· Vaikai iki 3 m. amžiaus į vaikiškus spektaklius įleidžiami nemokamai (nesuteikiant vietos sėdėti).
· Po trečiojo skambučio žiūrovai į salę neįleidžiami.
· Spektaklio metu fotografuoti ir filmuoti griežtai draudžiama.
· Spektaklio metu draudžiama naudotis mobiliaisiais telefonais · Visi atlikėjai skelbiami www.klaipedosmuzikinis.lt., tos dienos spektaklio atlikėjai nurodomi informaciniame stende ir spektaklio programėlėje.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kultūros centras Žvejų rūmai
Taikos pr. 70 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras
Danės g. 19 Klaipėda
+37061642129/ rinkodara@kvmt.lt
Įmonės kodas: 190755028
PVM kodas LT907550219
Renginys KVMT | Pažintis su opera LOKYS, edukacinis renginys
Data / Laikas K 2023-10-26 17:30
Renginio vieta Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Kaina 6.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Simfoninės muzikos koncertas, 37-ojo KVMT sezono atidarymui ir Tarptautinei muzikos dienai Simfoninės muzikos koncertas, 37-ojo KVMT sezono atidarymui ir Tarptautinei muzikos dienai LMTA Klaipėdos fakulteto salė, Klaipėda
Pirkti bilietą Pažintis su šokio spektakliais SAPNAI IR KAKTUSAI ,edukacija Pažintis su šokio spektakliais SAPNAI IR KAKTUSAI ,edukacija - Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Pirkti bilietą SAPNAI IR KAKTUSAI , šokio spektakliai SAPNAI IR KAKTUSAI , šokio spektakliai Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Pirkti bilietą Pažintis su opera UNDINĖ, edukacinis renginys, dedikuotas pirmosios lietuviškos operos BIRUTĖ autoriaus Miko Petrausko 130-osiomis gimimo metinėms Pažintis su opera UNDINĖ, edukacinis renginys, dedikuotas pirmosios lietuviškos operos BIRUTĖ autoriaus Miko Petrausko 130-osiomis gimimo metinėms Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti