logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Panevėžio teatras „Menas“, rež. M. Klimaitė, chor. P.Soutou: „Pykšt pokšt tratata“ Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu.

Š 2021-10-16 18:00
Panevėžio teatras Menas, Panevėžys
10.20

Atšauktas!

Judesio spektaklis

N-16

Trukmė – 1 val. 40 min.

 

Režisierė – Monika Klimaitė

Choreografė – Phaedra Soutou (Graikija)

Kompozitorė, atlikėja – Rūta Mur

Scenografė – Patricija Vytytė

Šviesų dailininkas – Marius Ajauskas

Režisierės asistentas – Martynas Klementjevas

Vaidina: Kristina Švenčonytė, Anupras Jucius

 

Judesio spektaklis ,,Pykšt pokšt tratata“ - tai fragmentiškas, 100 min. trunkantis veiksmas, judesiu, tekstu ir muzika, analizuojantis karo ir žmogaus santikį.

 

Spektaklyje pasakojamos 9 istorijos, sukurtos remiantis Euripido tragedija ,,Trojietės“ ir dokumentine medžiaga, kurią sudaro intymūs kūrybinės komandos senelių bei artimųjų pasakojimai apie antrąjį pasaulinį karą ir jo pasekmes – tremtį. Kaip skirtingos tiesioginės ir netiesioginės karo ir destrukcijos patirtys paveikia individą? Kokius asmeninius ir kultūrinius randus paveldime?  Pasitelkiant fikcine ir dokumentine istorine patrtimi spektaklio kūrybinė komanda atlieka karo autopsiją, kurios centre – fizinis, psichologinis bei emocinis karo ir žmogaus santykis.

 

Spektaklyje veikiantys du aktoriai – Kristina Švenčionytė ir Anupras Jucius, įkūnija daugiau nei 10 skirtingų personažų, charakteristikų ar fenomenų – vaikus, vesterno herojų ,,kailyje'', Julijų Cezarį, Josifą Staliną, Adolfą Hitlerį ir tremtinį, karą ir beprotybę, išeinantį ir liekantį, kareivius, mylimuosius, Kasandrą ir Taltibijų, Tėvą/sūnų/brolį/vyrą ir mirusiąją, Ievą ir Adomą ir galiausiai save pačius – Kristiną ir Anuprą.

 

9 istorijas – tarsi po karo išsibarsčiusias skeveldras, jungia žaidimas „Pamarskomu“, kuris lemia, kas gyvens, o kas mirs. Tai nesurežisuotas spektaklio motyvas - sąmoninga aliuzija į karo absurdą ir išgyvenimo jame loteriją. Prisidėti prie žaidimo bus pakviesti ir žiūrovai, kurie ir nulems jo pabaigą. 

Režisierė – MONIKA KLIMAITĖ

Panevėžio teatro ,,Menas'' ir ,,normalaus teatro'' koprodukcija.

Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Panevėžio teatras „Menas“, rež. M. Klimaitė, chor. P.Soutou: „Pykšt pokšt tratata“ Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu. Š 2021-10-16 18:00 Panevėžio teatras Menas, Panevėžys 10.20
Renginio vieta
Panevėžio teatras Menas
Vasario 16-osios g. 19 Panevėžys Lietuva
Organizatorius
Panevėžio teatras „Menas“
Vasario 16-osios g. 19
8-618 02990;(8-45) 462531
Įmonės kodas: 190432352
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Panevėžio teatras „Menas“, rež. A. Povilauskas: „Pikseliukai arba kas telefone gyvena“ Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu. Tiketa.ltTiketa.ltPanevėžio teatras „Menas“, rež. A. Povilauskas: „Pikseliukai arba kas telefone gyvena“ Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu. Panevėžio teatras Menas, Panevėžys 5.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!