logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(Perkleta į kitą vietą) PLARTFORMA'22: Naujojo cirko spektaklis ''RISA-Friction'' / RISA & šokio teatras Minimi (Suomija)

Pn 2022-10-14 19:00
Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda

informuojame, kad dėl „Žvejų rūmuose“ kilusio gaisro festivalio „Plartforma“ spalio 14 d., 19 val. cirko spektaklis „RISA-Friction“ perkeliamas į Klaipėdos Koncertų salę. Maloniai lauksime Jūsų renginyje ir dėkojame už supratingumą. 

Spalio 14 d., penktadienis
19.00 – naujojo cirko spektaklis „RISA-Friction“ / RISA &
šokio teatras Minimi (Suomija)
@ KC Žvejų rūmai (Taikos pr. 70). 50 min.

Naujojo cirko spektaklis RISA-Friction / RISA & šokio teatras Minimi (Suomija)

Koncepcija ir atlikimas: Riia Kivimäki ir Saku Mäkelä
Garsas: Joonas Outakoski
Šviesos: Teo Lanerva
Kostiumai: Wriic’s Pictures Petra Tiihonen
Produkcija: RISA & šokio teatras Minimi
Rėmėjai: Arts Promotion Centre, Cirko - Center for New Circus, Teatteri Toivo, Mamia Company, Skillz Gym
Premjera: 2021 m. gruodžio 2 d.
Trukmė: 50 min.
Treileris: https://vimeo.com/498270026

Dviejų objektų susitikimas ir jėga, kuri priešinasi bet kokiam judesiui. Norėdamas įveikti trintį, objektas turi sukurti pasipirešinimą  jai, kas išskiria objekte sukauptą energiją ir paverčia ją šiluma ar kitomis energijos formomis. RISA – Friction yra kvapą gniaužianti šokio ir akrobatikos dermė, dviejų skirtingų fizinių meno sričių kūrėjų ir jų kuriamo judesio derinys. Šokis čia atranda naujus horizontus, susitinka su akrobatika ir virsta kažkuo nauja. Duetas laužo esamas formas ir technikas. Susitielkiama ties dar atidesniu įsiklausymu į savo energijas ir sekamos kūno judesio trajektorijos. Kuriuo būdu vidinis judėjimas nori išsiskleisti ir su kokia jėga, kaip mes tai siejame tarpusavyje? Duetas tiria, kokią naują judesio kalbą galima atrasti, susiduriant su priešingomis jėgomis ir abipusiais konfliktais. Ar tai reiškia, kad norint pasinerti giliau, reikia atsisakyti išmoktų metodų ir taisyklių, o gal galima pakilti aukščiau viso to ir to dėka rasti naują išraiškos lygmenį?

Kvapą gniaužiančio šokio ir akrobatikos dueto veikla prasidėjo 2016 m., o tikrasis meninis kelias – 2018 m., kai du kūrėjai susitelkė ties individualizuotos savo judesio kalbos paieškomis ir įkūrė RISA. RISA kūrybos pagrindu tapo šokio akrobatika, vienas iš charakteringų naujojo cirko elementų.  

Saku Mäkelä yra vienas pirmųjų diplomuotų cirko artistų, Stokholmo šokio ir cirko universitete baigęs šokio akrobatikos specialybę. Jau beveik 20 metų jis dirba miuzikluose, cirke, šiuolaikinio šokio, teatro, televizijos, gatvės teatro programose, tiek savo paties meniniuose projektuose, tiek ir kaip kviestinis menininkas kitose trupėse.

Riia Kivimäki yra šokėja ir choreografė, baigusi Tampereen konservatoriją ir studijavusi šiuolaikinį šokį Ispanijoje Cobos Mika šokio trupėje. Riia kaip šokėja dirbo šiuolaikinio, cirko, džiazo, pramogų ir muzikos srityse bei yra sukūrusi choreografijas įvairių žanrų (teatras, gimnastika, šiuolaikinis šokis, cirkas) projektuose.

www.riiasaku.com

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Perkleta į kitą vietą) PLARTFORMA'22: Naujojo cirko spektaklis ''RISA-Friction'' / RISA & šokio teatras Minimi (Suomija) Pn 2022-10-14 19:00 Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Renginys (Perkleta į kitą vietą) PLARTFORMA'22: Naujojo cirko spektaklis ''RISA-Friction'' / RISA & šokio teatras Minimi (Suomija)
Data / Laikas Pn 2022-10-14 19:00
Renginio vieta Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Svarbi informacija
Durys atidaromos: ~18:45
Renginio trukmė: ~0:50
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kultūros centras Žvejų rūmai
Taikos pr. 70 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Menininkų grupė Žuvies akis
Kretingos 43-7, Klaipėda
festivalis.plartforma@gmail.com/+37061531052
Įmonės kodas: 142113030
Renginys (Perkleta į kitą vietą) PLARTFORMA'22: Naujojo cirko spektaklis ''RISA-Friction'' / RISA & šokio teatras Minimi (Suomija)
Data / Laikas Pn 2022-10-14 19:00
Renginio vieta Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą N. Sinkevičiūtės PASAKA BE PAVADINIMO N. Sinkevičiūtės PASAKA BE PAVADINIMO Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Pirkti bilietą Pažintis su opera PULKO DUKTĖ, edukacinis renginys Pažintis su opera PULKO DUKTĖ, edukacinis renginys Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Pirkti bilietą Spektaklis ''DIDŽIOJI RAUDA TIES DEGANČIAIS VYNUOGIENOJAIS'' Spektaklis ''DIDŽIOJI RAUDA TIES DEGANČIAIS VYNUOGIENOJAIS'' Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Pirkti bilietą G. Donizetti PULKO DUKTĖ opera G. Donizetti PULKO DUKTĖ opera Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti