logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PLUTONAS Rež. Paulius Markevičius (Vilniaus miesto teatras/Meno ir mokslo laboratorija)

Š 2021-11-27 16:00
Lietuvos etnokosmologijos muziejus, Molėtų raj.
19.20

Dėmesio! 2021 m. spalio 29 d. PLUTONAS  Rež. Paulius Markevičius (Vilniaus miesto teatras/Meno ir mokslo laboratorija) nukeltas į 2021 m. spalio 30 d. Bilietai galios tie patys arba juos galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki 2021 m. spalio 29 d. 18 val.

Vilniaus miesto teatras Meno ir mokslo laboratorija kviečia į režisieriaus Pauliaus Markevičiaus premjerą „PLUTONAS“.

 

Britų dramaturgo Alistair McDowall 2016 m. parašytoje pjesėje „X“ kuriama netolimos ateities distopija. Plutone įrengtoje kosminėje bazėje gyvena ir dirba astronautų komanda. Jie toli nuo Žemės. O Žemė jų gyvenimo laiku toli nuo tokios, kokią pažįstame. Mažas akmuo kosmose, knibždėte knibždėjęs gyvybe, dabar vos betinkamas gyventi. Todėl visi, kurie gali sau tai leisti, ieško kur išsikraustyti.

 

 

Plutoną tyrinėjanti komanda čia laikinai. Jie atlieka misiją panašią į daugybę kitų, kitose Žemei artimose planetose. Jai pasibaigus atskris erdvėlaivis ir juos visus pargabens į Žemę. Tačiau ryšys su gimtąja planeta sutrinka, o išgelbėti turintis erdvėlaivis vis neatskrenda. Plutone įstrigę veikėjai mėgina ramintis kaip kas išmano: užsiimdami kasdiene veikla, eidami tyrinėti Plutoną, švilpaudami kaip paukščiai, masturbuodamiesi. Tačiau nerimas negailestingai graužiasi pro išorinį ramumą ir pamažu užpildo erdvę, sąmones, santykius. Galiausiai ima trūkinėti ne tik ryšys, bet ir laikas, savęs ir aplinkos suvokimas. Augant nežiniai ir įtampai misijos komandai telieka laukti išgelbėjimo arba mirties.

 

 

Rekomenduojamas amžiaus cenzas: N16!

Pavėlavę žiūrovai į muziejų neįleidžiami!

 

 

Daugiau informacijos

 

 

Spektaklis vyks Lietuvos Etnokosmologijos muziejuje (Kulionių km. Molėtų raj). Muziejus vykdo naktines dangaus stebėjimo ekskursijas, jas reikia derinti atskirai.

 

 

Kūrybinė komanda:

Režisierius: Paulius Markevičius

Dramaturgas: Alistair McDowall

Vertėja: Kristina Steiblytė

Kompozitorius: Andrius Šiurys

Scenografė: Bartė Liagaitė

Šviesų dailininkas: Julius Kuršis

Kostiumų dailininkė: Sandra Vasilevskaitė

Vaidina: Marija Petravičiūtė, Greta Grinevičiūtė, Simonas Dovidauskas, Laurynas Jurgelis, Gediminas Rimeika, Vygandas Vadeiša.

 

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
PLUTONAS Rež. Paulius Markevičius (Vilniaus miesto teatras/Meno ir mokslo laboratorija) Š 2021-11-27 16:00 Lietuvos etnokosmologijos muziejus, Molėtų raj. 19.20
Renginio vieta
Lietuvos etnokosmologijos muziejus
Kulionių km., Žvaigždžių g. 10, Čiulėnų sen. Molėtų raj. Lietuva
Organizatorius
Meno ir mokslo laboratorija, asociacija
Kregždžių g. 17
Įmonės kodas: 303464973
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą PLUTONAS Rež. Paulius Markevičius (Vilniaus miesto teatras/Meno ir mokslo laboratorija) Tiketa.ltTiketa.ltPLUTONAS Rež. Paulius Markevičius (Vilniaus miesto teatras/Meno ir mokslo laboratorija) Lietuvos etnokosmologijos muziejus, Molėtų raj. 21.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Išparduota PLUTONAS Rež. Paulius Markevičius (Vilniaus miesto teatras/Meno ir mokslo laboratorija) Nukeltas iš 2021 m. spalio 29 d. Tiketa.ltTiketa.ltPLUTONAS Rež. Paulius Markevičius (Vilniaus miesto teatras/Meno ir mokslo laboratorija) Nukeltas iš 2021 m. spalio 29 d. Lietuvos etnokosmologijos muziejus, Molėtų raj.
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą PLUTONAS Rež. Paulius Markevičius (Vilniaus miesto teatras/Meno ir mokslo laboratorija) Tiketa.ltTiketa.ltPLUTONAS Rež. Paulius Markevičius (Vilniaus miesto teatras/Meno ir mokslo laboratorija) Lietuvos etnokosmologijos muziejus, Molėtų raj. 19.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!