Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pole Dance Teatras Wind Flash

A 2019-04-30 20:00
16.00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

POLE DANCE THEATER spektaklis WIND FLASH

Režisierė – Marija Simona Šimulynaitė
Choreografė – Ilona Radavičiūtė
Scenografas – Erlandas Smolskas
Garso montažas – Julius Aglinskas
Apšvietimo dizainas – Lechas Bedulskij
Šokėjai – Ilona Radavičiūtė, Rugilė Krasauskaitė, Vykintas Širmas, Martin Čiučiulka.

Baltijos Baleto Teatras ir RAI studijo pristato visiškai naują eksperimentinį projektą, apjungiantį teatrą šiuolaikinį baletą ir pole dance šokio atšaką. Tai vaizdinys, eksplikuojantis į dar niekur nematytą sintezinį teatrališkumu prisodrintą plastikos spektaklį, apjungtą režisūrinių sprendimų, vientisos muzikos, jautrių šviesų, neįprastų duetų besipinančių tarp “Pole dance” šokio technikos ir baletinių kompozicijų. Projekto metu susitiks “Pole dance” atlikėjos, aukso medalių laureatės su “Baltijos baleto teatro” profesionaliais šokėjais. Tai rimtas iššūkis kūrėjams ir atlikėjams, gebėti sklandžiai apjungti į vientisą plastiką skirtingas profesines patirtis.

“Wind Flash” spektaklio pavadinimas byloja apie vėjo polėkį sujungtą su fiksacijos blykste, kuri dažnai mus aplanko pačiu netikėčiausiu metu, kai regis esi pagavęs patogų “gyvenimo” siūstą vėjo gūsį skrieji patogiu sau keliu, tačiau staigus blyksnis tave apakina, sukrečia ir tu pradedi daug ko nebematyti, sustoji, “apanki” , imi bėgti pats nuo saves, užsidaryti monotonijoje, mašinerijoje, ją prisijaukini, o giliai širdyje svajoji vėl apie gerą vėjo gūsį, lengvą sūkurį, kurį kaip būriuotojui, kartais taip sunku gyvenime pagauti. 

 

 

Renginiai
Renginių nerasta
Pinigų grąžinimas (Perkeltas) Pole Dance Teatras Wind Flash Pinigų grąžinimasPinigų grąžinimas(Perkeltas) Pole Dance Teatras Wind Flash Baltijos baleto teatro studija, Vilnius
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Loading...
Perkrauti