logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

PREMJERA | Klaipėdos jaunimo teatras | Vasaros diena (rež. P. Pinigis)

T 2024-11-06 19:00
Menų Spaustuvė, Vilnius, Vilnius

VASAROS DIENA

Atokioje miesto erdvėje susitinka du žmonės. Vienam viskas nesiseka – jis nieko neturi, niekuo nesidžiaugia ir nebemato prasmės tokioje ašarų pakalnėje gyventi toliau. To jis ir atėjo į miesto pakraštį – užbaigti kančių ir pasidaryti sau galą. Čia netikėtai sutiktas žmogus atrodo visai kitoks.  Jis sėkmingas, turi viską, apie ką svajojo, tačiau ir jis nebemato priežasčių toliau gyventi. Abu jie turi dėl ko pasiskųsti, bet ar yra pasiruošę ką nors keisti?

Absurdo komedijoje komiškai ir muzikaliai sprendžiama gyvenimo prasmės lygtis. Kol angelai siunčia vilties ženklus herojams, mistiška mirties figūra taip pat atlieka savo darbą. Tai vasaros diena, kurioje sudėtingiausių būties klausimų netrukdo spręsti nei šokiai, nei dainos, nei absurdiškos situacijos. Skirtingi gyvenimų scenarijai spektaklio herojus atvedė į tą patį tašką – jame jie kartu ieško grožio ir vilties gyventi.

Slavomiras Mrožekas (1930-2013) – lenkų rašytojas, satyrinių tekstų autorius, karikatūrų dailininkas, kritikų vertinamas kaip vienas žymiausių šiuolaikinių Lenkijos dramaturgų. Gyveno Italijoje, Prancūzijoje, Meksikoje, 1968 m. jo kūryba Lenkijoje uždrausta dėl kritiško autoriaus požiūrio į sovietų politiką. S. Mrožekas pagarsėjo kaip grotesko meistras, absurdo žanrą įvaldęs dramaturgas, jo kūriniuose politinės, istorinės nuorodos pinasi su parodijomis ir fantazija. Lietuvos teatre pastatyti spektakliai pagal autoriaus pjeses „Tango“ ir „Emigrantai“. „Vasaros diena“ – 1983 metais išspausdintas S. Mrožeko kūrinys.

Paulius Pinigis – aktorius ir režisierius, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojas. Klaipėdos jaunimo teatro (KJT) spektakliuose nuo 2012 m. sukūrė dešimtis vaidmenų, vaidina kino filmuose. Kaip režisierius debiutavo 2015 m. KJT pristatęs absurdo dramą „Šauktiniai“. 2023 m. to paties žanro P. Pinigio režisuotas spektaklis „Belaukiant Godo“ gausiai apdovanotas profesionalių Lietuvos teatrų festivalyje „Teatro genas“. Šiemet režisierius pristatė jau dvi teatro premjeras – imersinį spektaklį „Išpažintis“ su savo mokytoju Valentinu Masalskiu ir monospektalį „Švyturys“. „Vasaros diena“ – naujausias P. Pinigio režisūrinis darbas.

 

Režisierius – Paulius Pinigis

Scenografė – Rūta Venskutė

Choreografas – Mantas Ūsas

Šviesų dailininkas – Julius Kuršis

Kompozitorė – Adolfina Kunčiūtė

Garso operatorius – Laurynas Milinis

Režisieriaus asistentė – Justina Burakaitė

Aktoriai: Aurimas Bareikis, Gytis Šimelionis, Kamilė Pilibaitytė, Laima Akstinaitė, Justina Burakaitė, Elzbieta Girkantaitė, Simonas Lunevičius, Laurynas Luotė, Vilija Matačiūnaitė, Vaiva Kvedaravičiūtė, Adolfina Kunčiūtė, Osvaldas Tokarevas, Viktorija Valskytė.

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
PREMJERA | Klaipėdos jaunimo teatras | Vasaros diena (rež. P. Pinigis) T 2024-11-06 19:00 Menų Spaustuvė, Vilnius, Vilnius 12.50 - 19.50
Renginys PREMJERA | Klaipėdos jaunimo teatras | Vasaros diena (rež. P. Pinigis)
Data / Laikas T 2024-11-06 19:00
Renginio vieta Menų Spaustuvė, Vilnius, Vilnius
Kaina 12.50 - 19.50
Svarbi informacija
Durys atidaromos: 10 min. iki renginio pradžios.
Renginio trukmė: 1 val. 45 min.
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N16
 
Spektaklio metu naudojami tabako gaminiai.

Nuolaidos:
- studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- Su Šeimos kortele. Į nuolaidos laukelį vesti kodą "Šeimoskortelė" (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- Su Klaipėdos rajono gyventojo kortele. Į nuolaidos laukelį vesti kodą "atvirihorizontai" (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
 
Vėluojantys asmenys į spektaklį neįleidžiami.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
MENŲ SPAUSTUVĖ
Šiltadaržio g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Klaipėdos jaunimo teatras, Všį
Bangų g. 5a, Klaipėda Klaipėda
kjtvadyba@gmail.com / +37068653577
Įmonės kodas: 302811823
PVM kodas ND
Renginys PREMJERA | Klaipėdos jaunimo teatras | Vasaros diena (rež. P. Pinigis)
Data / Laikas T 2024-11-06 19:00
Renginio vieta Menų Spaustuvė, Vilnius, Vilnius
Kaina 12.50 - 19.50
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Klaipėdos jaunimo teatras | vaikiškas spektaklis Voro vestuvės | PALANGA Klaipėdos jaunimo teatras | vaikiškas spektaklis Voro vestuvės | PALANGA Palangos koncertų salė, Palanga
-25%
Pirkti bilietą GRAŽI IR TA GALINGA: LIETUVOS MOTERYS | OLDMAN KAUNAS GRAŽI IR TA GALINGA: LIETUVOS MOTERYS | OLDMAN KAUNAS OLDMAN Kaunas, Kaunas
Pirkti bilietą Klaipėdos jaunimo teatras | spektaklis Būti Alisa | rež. D. Girauldon Klaipėdos jaunimo teatras | spektaklis Būti Alisa | rež. D. Girauldon Klaipėdos Kultūros fabrikas, Salė B, Klaipėda
-25%
Pirkti bilietą Klaipėdos jaunimo teatras | spektaklis vaikams O.P.A. (Operacija perdirbtas Aš) Klaipėdos jaunimo teatras | spektaklis vaikams O.P.A. (Operacija perdirbtas Aš) Klaipėdos Kultūros fabrikas, Salė B, Klaipėda
-25%
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti