logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

Premjera! M. Borczuch

Š 2022-12-10 18:30
Klaipėdos dramos teatras
10.15 - 27.15

Klaipėdos dramos teatre kuria ypatingu teatriniu balsu išsiskiriantis lenkų režisierius Michał Borczuch. Būsimojo spektaklio pagrindu tapo žymių lietuvių išeivių Jono ir Adolfo Mekų biografija.

J. Meko vardą atpažįsta meno mylėtojai iš įvairių pasaulio šalių – nuo JAV iki Japonijos. Jis kosmopolitas, savas žmonėms iš skirtingų pasaulio kampelių, bet tuo pat metu jo jautri, giliai asmeniška kūrybinė kalba neatsiejama nuo mažai kam užsienyje pažįstamos Lietuvos, vėdrynais žydinčių Semeniškių.

M. Borczuch patraukė būtent J. Meko ir jo brolio biografiją žyminti išeivystės tema – skausmingas namų palikimas. Tai daugeliui šiuolaikinio pasaulio žmonių pažįstama tema. Namų palikimas ir ryšio su palikta erdve genezė einant laikui, to ryšio išsaugojimas ir puoselėjimas tapo atspirties tašku naujam Klaipėdos dramos teatre kuriamam spektakliui.

„Atrodo, kad J. Meko klajoklio būsena gerai atspindi tą akimirką, kuri grįžta į Europą ir apskritai pasaulį. Kai kurie iš mūsų jau priversti palikti savo namus, kiti su nerimu baiminasi šios akimirkos. Turime pamiršti komfortą ir pradėti klajoti. Taip pat turime grįžti prie gyvenimo kaip reiškinio, kaip kažko nepagaunamo ir neapčiuopiamo.“ M. Borczuch

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Premjera! M. Borczuch Š 2022-12-10 18:30 Klaipėdos dramos teatras 10.15 - 27.15
Renginys Premjera! M. Borczuch
Data / Laikas Š 2022-12-10 18:30
Renginio vieta Klaipėdos dramos teatras
Kaina 10.15 - 27.15
Svarbi informacija

Jei nebegalėsite apsilankyti teatre – pažadame jums grąžinti pinigus už įsigytus bilietus (svarbu dėl grąžinimo kreiptis likus ne mažiau nei 7 dienoms iki renginio). 

 

Durys atidaromos likus vienai valandai iki renginio.
Renginio trukmė: 2 val. 30 min.
Nuolaidos:
Su Lojalaus žiūrovo kortele (įveskite kortelės kodą) iki 2 bilietų


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
Klaipėdos dramos teatras, BĮ
Teatro g. 2, Klaipėda Klaipėda
info@kldt.lt / 8 (46) 31 44 64
Įmonės kodas: 190754830
Renginys Premjera! M. Borczuch
Data / Laikas Š 2022-12-10 18:30
Renginio vieta Klaipėdos dramos teatras
Kaina 10.15 - 27.15
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Spektaklis - ekskursija apie Klaipėdos dramos teatrą KĖDĖ IŠ KOMEDIJŲ NAMO NaujasNaujasSpektaklis - ekskursija apie Klaipėdos dramos teatrą KĖDĖ IŠ KOMEDIJŲ NAMO Klaipėdos dramos teatras 4.15 - 15.15
Pirkti bilietą S. Šaltenis KALĖS VAIKAI S. Šaltenis KALĖS VAIKAI Klaipėdos dramos teatras 3.65 - 15.15
Pirkti bilietą SAULĖS LINIJA | saules līnija | СОЛНЕЧНАЯ ЛИНИЯ SAULĖS LINIJA | saules līnija | СОЛНЕЧНАЯ ЛИНИЯ Klaipėdos dramos teatras 4.15 - 16.15
Pirkti bilietą August Strindberg TĖVAS August Strindberg TĖVAS Klaipėdos dramos teatras 4.15
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti