Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Problema (ne)bėda

S 2016-10-30 18:00
Kauno miesto kamerinis teatras
6.98 - 8.58
PROBLEMA (NE)BĖDA
1 dalies socialinis vyksmas
Trukmė – 1 val. 10 min.

Režisierius – Vytautas GASILIŪNAS
Vaidina – Marija AUGUTYTĖ, Simona BLADŽENAUSKAITĖ, Rokas LAŽAUNYKAS, Kamilė RUTKAITĖ, Artūras SUŽIEDĖLIS

Kauno miesto kamerinio teatro projektas “Kaitos platforma” ir aktorius Vytautas Gasiliūnas kviečia Jus į interaktyvų socialinį vyksmą „Problema (ne)bėda“. Tai edukacinis projektas, grįstas žymiojo Augusto Boalio Forumo teatro metodika, padėsiančia žiūrovams spręsti jiems aktualias problemas.

Socialinio vyksmo metu kviečiame Jus aktyviai dalyvauti veiksme, susipažinti su pasaulyje žymia Augusto Boalio „Engiamųjų“ teatro metodika, padėsiančia vyksmo dalyviams spręsti jiems aktualias problemas. Ši metodika leidžia žiūrovui būti ne tik pasyviu stebėtoju, bet spektaklio kūrėju, lygiavertiškai su aktoriais įsitraukiančiu į diskusijas, vaidybines situacijas vienaip ar kitaip keičiančias tolimesnę vyksmo eigą. Renginio metu bus analizuojamos opiausios nūdienos problemos (emigracija, psichologinis ir/ar fizinis smurtas, socialinė nelygybė, rasizmas ir k. t.). Spektaklio metu profesionalių aktorių simuliuojamos situacijos padės žiūrovams suprasti, jog jie patys gali spręsti juos supančias problemas bei skatins nelikti abejingais gyvenimo žiūrovais. Žiūrovai turės galimybę reflektuoti savo asmeninius bruožus, simuliuojamoje situacijoje bei įvertinti juos bendrame kontekste.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Problema (ne)bėda S 2016-10-30 18:00 Kauno miesto kamerinis teatras 6.98 - 8.58
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:30
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Trukmė:
1val. 10min.
Pertraukos: nėra.
Nuolaidos:
- moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems (pateikus pažymėjimą) 20%;
- su Daily Card kortele 20% (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius;
- su Omni ID kortele 20% (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 11 kortelės numerio skaičius;

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kęstučio g. 74A, Kaunas Lietuva
Organizatorius
Kauno miesto kamerinis teatras
Kęstučio g. 74A Kaunas