Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ROMANSŲ VAKARAS

Pr 2019-04-08 18:30
Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
13.16 - 19.16

ROMANSŲ VAKARAS

 

      Romanso magija nuneš klausytojus ten, kur norisi būti mylimam ir pačiam mylėti, kur sunkus išsiskyrimo kartėlis ir neviltis pasimiršta. Nostalgija alsuojančiame romanso pasaulyje gali kaip niekur kitur atsiduoti ir leisti savo širdžiai tikėtis tos nepakartojamos ir kartais nesulaukiamos akimirkos, kai gali būti toks, koks nori, kai nebijai apnuoginti savo taip pažeidžiamos sielos. Kartais būna sentimentalu, bet viskas skaidru ir tikra…

 

     Trys skirtingi, skirtingų patirčių ir požiūrio atlikėjai ONA KOLOBOVAITĖ, LIUBA NAZARENKO, LIUDAS MIKALAUSKAS susitinka vienoje scenoje tam, kad atskleistų visą įmanomą romansų grožį.

     Trijų skirtingų dainininkų susitikimas leis įsitikinti, kad, iš pirmo žvilgsnio atrodytų, po neįmantriomis melodijomis slepiasi visa jausmų gama. Nenuostabu, kad prieš kelis šimtmečius Ispanijoje užgimęs, o vėliau Rusijoje ypač ištobulėjęs ir populiarus tapęs muzikos žanras iki šiol randa kelią ir į dainininkų, ir į klausytojų širdis.

      Jūsų laukia reta galimybė išgirsti, kaip šį lyriškąjį žanrą interpretuos skirtingo muzikinio kelio, tačiau talentu vienas kitam nenusileidžiantys dainininkai.

Kviečiame apsilankyti !

Renginio nuoroda: http://www.atmkompanija.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ROMANSŲ VAKARAS Pr 2019-04-08 18:30 Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 13.16 - 19.16
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
L. Sapiegos g. 5, Kaunas Kaunas Lietuva
Organizatorius
Renginių sala, VšĮ
Europos pr. 122 Kaunas