Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Romeo and Juliet & Pink Floyd

K 2020-04-16 19:00
26.00 - 48.00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

«Romeo and Juliet & Pink Floyd»


Pasaulio turas! Premjera!
International Cultural Foundation &
Vienos šokio teatras pristato:
Teatralizuotas šokių šou
«Romeo ir Džuljeta muzika Pink Floyd»

Balandžio 16 d. KAUNAS / VDU didžioji salė - 19:00 Val.

Sensacija Lietuvos kultūros gyvenime!

Visiems šiuolaikinio šokio baleto mėgėjams suteikiama unikali galimybė užeiti ir savo akimis pamatyti romantišką šou „Romeo ir Džuljeta“ , šiuolaikiniame aiškinime, grojant garsios kultinės grupės „Pink Floyd“ muzikai. Tai originalus šou pakeitęs požiūrį į amžinąją Šekspyro istoriją, kuri sukėlė didžiulį Euriopos žiūrovų rezonansą, kur spektaklis buvo priimtas su didžiuliu pasisekimu.

Tai vienas iš unikaliausių ir didelio masto spektaklių pasaulio teatro scenoje su instaliacijomis, pilnas spalvingų specefektų, šviesos fejerverkų, nepaprastų kostiumų ir romantiškų emocijų.

 Šou baletas „Romeo ir Džuljeta“ – tai drąsių idėjų, minčių ir vienos iš sėkmingiausių mūsų laikų roko grupių novatoriškos muzikos derinys. Novatoriškumas taip pat yra tame, kad jis drąsiai patiki pagrindinius vaidmenis geriausiems ir garsiausiems aktoriams, dirbantiems įvairiose aikštelėse visame pasaulyje.

 Rinktinė emocinė muzika „Pink Floyd“, legendiniai garsiosios grupės hitai: Another Brick In The Wall, Money, Time, Comfortably Numb ir kiti, neįprasta plastika,  elegantiškas ir rinktinis Džuljetos šokis, nuostabi Romeo choreografija, vietoj dekoracijų – šviesos efektai ir vaizdo instaliacijos! Visa tai panardina žiūrovą į nemirtingą Šekspyro istoriją apie du Veronos įsimylėjusius, leidžia pakeisti žiūrovo požiūrį į šiuolaikinę klasiką ir pažvelgti į ją iš kitos pusės!

 „Romeo ir Džuljeta“ – tai grynas menas, kuris neabejotinai sužavės publiką ir visus, kas pirmą kartą pamatė šį grožį. Šviesa, šešėlių žaismas ir aukščiausios klasės šokis – nuostabus pasirodymas, pilnas iliuzijų, plastikos ir muzikos.

Išsamiau: http://romeo.incultfund.com/home-lt

 

Renginiai