logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

''SAKARTVELO UGNIS'' - Sakartvelo Karališkasis baletas

Pn 2024-11-22 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius

Sakartvelo Karališkasis nacionalinis baletas su unikalia šokių programa „SAKARTVELO UGNIS“ tik lapkričio 22 d. koncertų salėje „Compensa“.

„Karališkasis nacionalinis baletas“ pristato įstabią  šokių programą, kurioje demonstruojama įspūdinga technika. Kaukazietiški ritmai, dinamiški, ištobulinti judesiai, temperamentingas atlikimas pilnai atspindi programos pavadinimą „Sakartvelo ugnis“.

Šou „Sakatrvelo ugnis“ – tai ne atskirų šokių pasirodymų rinkinys, tai vientisas spektaklis, apjungtas bendros idėjos ir siužetinės linijos.

Pastatyme naudojama 370  unikalių rankų darbo šokių kostiumų.

Nepakartojami šokiai su durklais ir kardais kiekvienam žiūrovui taps neužmirštamu reginiu.

Sakartvelo nacionalinio baleto šokėjai yra įvaldę įspūdingą techniką – tai vieninteliai pasaulyje vyrai, šokantys ant pirštų galų be „blokinių“ batų.

Visa tai kartu su dailiais kostiumais ir didingomis dekoracijomis  prikausto žiūrovų dėmesį, užima kvapą ir neleidžia atitraukti žvilgsnio nuo scenoje vykstančio veiksmo.

Sakartvelo „Karališkasis nacionalinis baletas“, vadovaujamas Gela Pochišvili ir Maya Kiknadze šoka scenoje jau daugiau nei 30 metų. Daugiau kaip 40 milijonų žiūrovų 80 pasaulio šalių plojo šokėjams, stebinantiems žiūrovų vaizduotę puikia šokio technika , neprilygstamu artistiškumu, drąsa ir netramdoma ekspresija, būdinga tik Sakatrvelo šokiams.

Sakartvelo „Karališkasis nacionalinis baletas“ gastroliavo beveik visose pasaulio šalyse. Nuo 1990 m. iki šių dienų Teatras gastroliavo Austrijoje, Suomijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Graikijoje, Indijoje, JAV, Ispanijoje, Egipte, Prancūzijoje, Japonijoje, Italijoje, Anglijoje, Naujojoje Zelandijoje, Australijoje, Turkijoje, Izraelyje ir t.t.

Nauja choreografinė programa „Sakartvelo ugnis“ tai ryškus, spalvingas, lyrinis spektaklis, suteikiantis galimybę prisiliesti prie savitos Sakartevelo kultūros ir pasinerti į užburiantį šokio pasaulį, kuriame harmoningai susilieja skrupulingai ištobulinti judesiai, stilius, elegancija ir kartvelų emocionalumas.

Koncerto trukmė: 2 val. 10 min. su pertrauka.

Meno vadovai -  Gela Pochišvili ir Maya Kiknadze

Choreografas - Gela Pochišvili

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''SAKARTVELO UGNIS'' - Sakartvelo Karališkasis baletas Pn 2024-11-22 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 29.20 - 65.20
Renginys ''SAKARTVELO UGNIS'' - Sakartvelo Karališkasis baletas
Data / Laikas Pn 2024-11-22 19:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 29.20 - 65.20
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1:40
Pertraukos: yra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
Big Show Europe
Laisvės pr. 60 Vilnius
+370 61913997; bigshow.europe@gmail.com
Įmonės kodas: 305939600
PVM kodas LT100015655313
Renginys ''SAKARTVELO UGNIS'' - Sakartvelo Karališkasis baletas
Data / Laikas Pn 2024-11-22 19:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 29.20 - 65.20
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą PRIME ORCHESTRA - DANCE SYMPHONY 80s-90s | Kaunas PRIME ORCHESTRA - DANCE SYMPHONY 80s-90s | Kaunas Kauno kultūros centro Girstučio padalinys, Kaunas
Pirkti bilietą PRIME ORCHESTRA - DANCE SYMPHONY 80s-90s PRIME ORCHESTRA - DANCE SYMPHONY 80s-90s COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti