Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Senamiesčio lėlės. Geras šuo Ferdis per Kalėdas

S 2016-12-11 12:00
S. Stanevičiaus g. 24 Teatro Sala, Vilnius
Geras šuo Ferdis per Kalėdas
Svečiuose – Senamiesčio lėlių teatras

Tai spektaklis patiems mažiausiems teatro žiūrovams ir tiems vaikams, kurie pirmą kartą eina į teatrą. Mažojoje teatro salėje vykstančiame spektaklyje „vaidina“ spalvingos ir judrios teatro lėlės, kuriančios jaukią ir saugią vaikų pažintį su teatro pasauliu.

Kartą gyveno šuo taksas, vardu Ferdinandas, draugų vadinamas paprastai – tiesiog Ferdžiu. Jis saugojo kiemą nuo piktų žvėrių ir turėjo gerą širdį, nesipyko net su pasipūtėliu Gaidžiu, išjuokdavusiu sargą dėl jo trumpų kreivų letenų. Draugiškai sugyveno ir su kitais kiemo gyventojais: Paršiene ir Paršeliu, Vištomis, Viščiukais ir net Varna.

Tačiau per Kalėdas atsitiko netikėtas dalykas. Gudragalvei Lapei pavyko apgauti mažą išdykusį Paršelį ir išvilioti jį į mišką. Paršienė, kiemo Gaidys ir net Vištos puolė mažojo neklaužados gelbėti. Ar pavyks Ferdžiui padėti draugams?

Režisierė – K. Grabnickienė
Vaidina – I. Stonytė, L. Jakštytė, S. Jasiškytė
Dailininkė – R. Mironaitė

Slapta informacija tėveliams!
KALĖDŲ SENELIS
Spektaklio pabaigoje mažųjų žiūrovų laukia susitikimas su Kalėdų seneliu. Gal ir jūsų mažyliui Kalėdų senelis galėtų rasti dovaną savo dideliame maiše?
Visa informacija – Raganiukės teatro KALĖDŲ ŠALYJE: http://www.raganiuke.lt/Default.aspx?Element=ViewArticles&TopicID=656
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Senamiesčio lėlės. Geras šuo Ferdis per Kalėdas S 2016-12-11 12:00 S. Stanevičiaus g. 24 Teatro Sala, Vilnius 7.32 - 9.00
Išparduota
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 11:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų.(Neužimant papildomos vietos)
Nuolaidos:
- Studentams, senjorams, Žmonėms su negalia 20%
- su Daily Card kortele 20% nuolaida bilietui (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
S. Stanevičiaus g. 24 Vilnius Lietuva