logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

ŠEŠĖLIŲ TEATRAS TEULIS Legendinis šou ''Tavo šešėlis'' | Klaipėda

T 2024-04-03 19:00
Žvėjų rūmai, Kultūros centras, Klaipėda
ŠEŠĖLIŲ TEATRAS TEULIS
Legendinis šou «Tavo šešėlis»
 
TEULIS šešėlių teatras užkariavo ir nustebino ne vieną pasaulio sostinę. Originalus aukštos klasės akrobatikos, optinių iliuzijų, puikaus garso ir stulbinančių vaizdo projekcijų derinys palieka unikalų ir nepakartojamą įspūdį. TEULIS - tai neįprastas ir paklausiausias teatras šiandieninėje Europoje.
 
Šešėlių teatro menui jau keli tūkstančiai metų, tačiau pastarąjį dešimtmetį šis žanras išgyvena renesansą ir neregėtą atsinaujinimą. Šešėlių teatro idėja nepaprastai paprasta, o jo galia stebuklingai transformuojanti. Vos tik aktorius žengia už permatomo ekrano, prieš žiūrovus iškyla animacija: tamsios figūros išauga viena iš kitos, transformuojasi ir keičia dydį.
 
TEULIS šešėlių teatras įrodo, kad visos fantazijos gali atgimti pasitelkus žmogaus kūno šešėlius. Pasinersite į hipnotizuojančius pasirodymus ir kvapą gniaužiančią choreografiją, kuri lengvai pavergs jūsų širdis..
 
Per pastaruosius ketverius metus Šešėlių teatras TEULIS tapo svarbiausių talentų konkursų Italijoje, Turkijoje, Čekijoje ir Slovakijoje finalininku. Jis gastroliavo Suomijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Čekijoje, o Japonijoje 35 tūkst. žmonių plojo artistams.
 
Fragmentas  / "New York"  - https://www.youtube.com/watch?v=wSvDuNEJlkk
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ŠEŠĖLIŲ TEATRAS TEULIS Legendinis šou ''Tavo šešėlis'' | Klaipėda T 2024-04-03 19:00 Žvėjų rūmai, Kultūros centras, Klaipėda 26.20 - 46.20
Renginys ŠEŠĖLIŲ TEATRAS TEULIS Legendinis šou ''Tavo šešėlis'' | Klaipėda
Data / Laikas T 2024-04-03 19:00
Renginio vieta Žvėjų rūmai, Kultūros centras, Klaipėda
Kaina 26.20 - 46.20
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:20
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus imtinai, neužimant papildomos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kultūros centras Žvejų rūmai
Taikos pr. 70 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Kyrylov&Gumirov Event GbR
Grassistrasse 27 Leipzig
+491789880045 / gumirov@ukr.net
Įmonės kodas: 123115731602
PVM kodas DE 298 449 149
Renginys ŠEŠĖLIŲ TEATRAS TEULIS Legendinis šou ''Tavo šešėlis'' | Klaipėda
Data / Laikas T 2024-04-03 19:00
Renginio vieta Žvėjų rūmai, Kultūros centras, Klaipėda
Kaina 26.20 - 46.20
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą ŠEŠĖLIŲ TEATRAS TEULIS Legendinis šou ''Tavo šešėlis'' | Vilnius ŠEŠĖLIŲ TEATRAS TEULIS Legendinis šou ''Tavo šešėlis'' | Vilnius COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą ŠEŠĖLIŲ TEATRAS TEULIS Legendinis šou ''Tavo šešėlis'' | Kaunas ŠEŠĖLIŲ TEATRAS TEULIS Legendinis šou ''Tavo šešėlis'' | Kaunas VDU didžioji salė, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti