Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Show ''Vashi Pelmeni'' Andrei Rozkov, Vjatsheslav Mjasnikov

K 2019-04-25 19:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
31.00 - 71.00
«JŪSŲ PELMENI»
Aktoriaus, muzikanto bei šou vedėjo Viačeslavo Miasnikovo ir nepakartojamo KVN komandos “Uralskie Pelmeni” kapitono Andrejaus Rožkovo duetą televizijos žiūrovai žino ir mėgsta seniai. Humoristai paruošė solinę programą pavasariniams koncertams Latvija, į kurią buvo įtraukti patys geriausi ir naujausi pasirodymai!

Išeiviai iš bene populiariausios ir tituluočiausios KVN komandos, juokingi ir drąsūs, ryškūs ir nenuspėjami Viačeslavas Miasnikovas ir Andrejus Rožkovas jau 2019-ųjų pavasarį atveš į Baltijos šalis savo pačius sultingiausius (brandžiausius) pokštus: nuo jau vizitine kortele tapusių pasirodymų iki visiškai naujų miniatiūrų.

«Jūsų Pelmeni» — tai sumažinta ir išskirtinai gurmanams pritaikyta/patiekta (humoro) porcija. Tačiau niekas neliks alkanas! Viačeslavas Miasnikovas ir Andrejus Rožkovas yra pasiruošę dviese pamaitinti bet kokią kompaniją, alkstančios žaižaruojančio humoro, linksmybių ir netramdomo juoko salėje.

Šiaip ar taip, jie — visus populiarumo rekordus nuo 2009 m. mušančio žinomo televizijos šou tėvai – steigėjai! O jei prisiminsime dar ir 1995-aisias absoliučia KVN lygos čempione tapusią komandą, tai neliks abejonių – V. Miasnikovo ir A. Rožkovo stažas šioje srityje yra tiesiog milžiniškas! Be to, jie turi solinių bei porinių pasirodymų „aukščiau stogo“.

Ne veltui nauja bendra dviejų komikų programa vadinasi „Geriausia(s)!“ Jūs pamatysite tokias miniatiūras kaip „Berniukas-maniakas“, „Bobutės“,  išgirsite linksmas V. Miasnikovo dainas ir bendrus muzikinius pasirodymus su A. Rožkovu – „Apie tėtį“, „Apie mamas“, „Apatinės kelnės“. Akivaizdi išvada: reikai mesti visus darbus ir vykti į šį uždegantį humoro vakarą, kur karaliaus nuostabi atmosfera ir pribloškiamai gera nuotaika. Nepraleiskite progos įsigyti bilietų į geriausias vietas!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Show ''Vashi Pelmeni'' Andrei Rozkov, Vjatsheslav Mjasnikov K 2019-04-25 19:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 31.00 - 71.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-6
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
VIA CONCERT
Dzeņu str 9-25 Riga
Ta pati renginio vieta