logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(Šiauliai) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas

T 2023-12-20 18:00
Šiaulių arena, Šiauliai
Pirmą kartą ŠIAULIAI Katalonijos Nacionalinis Baletas (Ballet de Catalunya) su nuostabiu spektakliu „SPRAGTUKAS“ , tik gruodžio 20 d. „Šiaulių“ arenoje!
 
Ballet de Catalunya – tai baleto trupė, kurią sudaro visame pasaulyje žinomų išskirtinio artistiškumo šokėjų, pedagogų ir choreografų – šokio pasaulio profesionalų - komanda.
 
Ballet de Catalunya trupės solistai – prestižinių pasaulio baleto mokyklų absolventai: Karališkosios baleto mokyklos, Teatro alla Scala akademijos, Paryžiaus Baleto mokyklos „Grand Opera“ , Niujorko amerikietiško baleto mokyklos; tarptautinių konkursų nugalėtojai ir laureatai: „Lozanos prizas“, Niujorko Grand- Prix (Amerika), Toronto tarptautinis baleto konkursas Genée , konkursas Danceartclassic (Vokietija), konkursas Les espoirs de la danse (Prancūzija) ir kt.
 
Ballet de Catalunya artistai šoko geriausiose baleto trupėse: Milano Teatro alla Scala, Metropoliteno operos amerikietiškojo baleto teatre, Romos operos teatre, Barselonos Gran teatre del Liceu, Berlyno valstybiniame balete, Prancūzijos nacionaliniame balete.
 
Baletas „Spragtukas“ – vienas dažniausiai statomų ir populiariausių baletų pasaulyje. Garsioji Čaikovskio muzika, šokėjų virtuoziškumas, sublimuotas nuostabių dekoracijų ir kostiumų, šiame kalėdiniame spektaklyje suvirpins visas kartas.
 
Klaros ir jos princo Spragtuko nuotykiai vyksta unikalioje Venecijoje, kur pilna šokolado, saldainių ir pyragaičių; išpildant saldžiausias bet kurio vaiko ar suaugusiojo svajones. „Spragtuko“ istorija sukurta pagal Ernsto Hofmano originalią pasaką, adaptuotą Aleksandro Diuma, pagal kurią iki šiol statoma baleto interpretacija. Didžioji klasika tarp klasikinio repertuaro, su nemirtinga istorija, kupina meilės, magijos ir iliuzijų.
 
Baletas „Spragtukas“ – tai nuostabi, paslaptinga, kupina gėrio Kalėdinė pasaka. Tai tikras šeimai skirtas spektaklis su magišku siužetu ir ryškiu scenų kaleidoskopu!
 
Ballet de Catalunya meno vadovas Elias Garsia – diplomuotas Paryžiaus operos baleto mokyklos pedagogas. Elias Garsia – vienas moderniausių baleto režisierių Europoje, buvęs Montekarlo baleto, Saragosos nacionalinio baleto ir Ballet du Nord solistas.
 
Baletmeisteris Vincent Gros baigė Londono karališkąją baleto mokyklą. Šoko su The Royal Ballet ir Birmingham Royal, kaip solistas šoko keliose trupėse - Keiptauno miesto baleto, Leipcigo baleto, Tulūzos Kapitolijaus baleto ir Madrido baleto trupėse.
 
Baletmeisterė Ángeles Lacalle – dirbo Gran Teatre del Liceu (Barselona), teatre Stadteather de Klagenfurt (Austrija) trupėse, dalyvavo rengiant operos „Gaudi“ ir operos „Aida“ pasaulinę premjerą teatre Gran Teatre del Liceu.
 
Spektaklyje vaidina daugiau kaip 40 menininkų.
 
Vaidina:
Klara - Ariele Gomez Ribeiro / Anna Catherina Loycke
Jaunoji Klara - Suzie Pevel/ Sophie Boyer
Cukraus fėja - Ellen Makela/Lara Bothwell
Princas Spragtukas - Ylian Fetys/ Roger Cuza
Drosselmeyer- Paolo Calo/Antonio Petillo
Fritzas - Roberto Tarantino/Tobi Jhonson
Pelių karalius - David Garcia/Antonio Petillo
Klaros mama - Angeles Lacalle
Klaros tėvas - Javier Baga
 
Dviejų dalių baletas – fejerija.
2 dalys po 55 minučių.
Pertrauka: 30 minučių.
 
Jaunesni kaip 5 m. vaikai į renginį įleidžiami nemokamai, neužimant atskiros vietos.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Šiauliai) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas T 2023-12-20 18:00 Šiaulių arena, Šiauliai 25.90 - 48.40
Renginys (Šiauliai) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas
Data / Laikas T 2023-12-20 18:00
Renginio vieta Šiaulių arena, Šiauliai
Kaina 25.90 - 48.40
Svarbi informacija
Kviečiame įsigyti bilietus ir stebėti renginius iš pamėgto Šiaulių arenos VIP lounge (3a.).
 
VIP lounge erdvės privalumai:
-    Geriausio matomumo vietos (prieš sceną);
-    Galimybė mėgautis renginiu draugų kompanijoje – įsitaisius pirmoje minkštasuolių eilėje arba antroje prie staliukų.
-    VIP įėjimas ir liftas į VIP erdvę;
-    Rūbinė tik lounge svečiams;
-    Asmeninis aptarnavimas bei maisto ir gėrimų užsakymas prie staliukų.
-    Lounge duris atveria 1,5 h iki renginio.

Jei turite klausimų, dėl VIP lounge minkštasuolių ar staliukų, prašome kreiptis tel.nr. +37068248822. Dėl bilietų įsigijimo didesnei grupei prašome kreiptis el. paštu: vipklientai@bilietai.lt

Kontaktiniai duomenys, dėl išankstinio gėrimų, užkandžių užsakymo renginių metu kreiptis El.p. siauliuarenabaras@gmail.com; Tel. nr. +37068549300; +37061616645.
 

Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: ~30 min.
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Šiaulių arena
Jono Jablonskio g. 16 Šiauliai Lietuva
Organizatorius
Big Show Europe
Laisvės pr. 60 Vilnius
+370 61913997; bigshow.europe@gmail.com
Įmonės kodas: 305939600
PVM kodas LT100015655313
Renginys (Šiauliai) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas
Data / Laikas T 2023-12-20 18:00
Renginio vieta Šiaulių arena, Šiauliai
Kaina 25.90 - 48.40
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Vilnius) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas PopuliarusPopuliarus(Vilnius) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą (Vilnius) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas PopuliarusPopuliarus(Vilnius) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą (Kaunas) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas PopuliarusPopuliarus(Kaunas) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti