logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

A|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ''

T 2024-09-25 19:00
Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Vilnius
PREMJERA
Šokio spektaklis „JAUNYSTĖ
pagal Johano Sebastiano Bacho muziką
 
Režisierė-choreografė ir libreto autorė – Anželika Cholina
Scenografas – Marijus Jacovskis
Kostiumų dailininkė – Olga Filatova-Kontrimienė
Šviesų dailininkas – Eugenijus Sabaliauskas
Šukuosenų ir grimo dailininkė – Dalia Žakytė-Bučienė
Pedagogė-repetitorė – Živilė Baikštytė
 
Spektaklyje dalyvauja 21 artistas.
 
Šokio spektaklis „Jaunystė, arba scenarijai pagal kuriuos gyvena tėvai ir vaikai“, jau tapęs praėjusio ACH teatro sezono sensacija ir, įvertinus 2023 metų pardavimus, www.bilietai.lt pripažintas žiūrimiausiu šokio spektakliu, tęsia savo kelionę po Lietuvą ir į žiūrovų širdis ir naujajame –  jubiliejiniame, jau 25-ajame teatro sezone. Pilnos žiūrovų salės, dešimtys tūkstančių jį jau pamačiusiųjų, visada stiprios publikos emocinės reakcijos, visada jautrūs atsiliepimai ir visada griausmingos ovacijos – „Jaunystė“ nepalieka abejingų, giliai paliečia žiūrovo širdį, skatina apmąstyti santykius su pačiais artimiausiais. 
 
Spektaklyje, kurio centrinė teminė ašis – ne visada paprasti tėvų ir vaikų santykiai, pirmą kartą susipynė net trys šokio žanrai: klasikinis baletas, šiuolaikinis-modernus šokis ir gatvės šokiai. Taip pat, pirmą kartą A|CH teatro istorijoje vienoje scenoje vaidmenis kuria žinomi, patyrę scenos meno meistrai, baleto solistai, aktoriai, šokėjai ir 13-16 metų vaikai, gabiausieji baleto, šokio ir vaidybos meno mokyklų mokiniai, 2022-aisiais įsteigtos ACH teatro Junior trupės jaunieji artistai. Jiems greitai augant, sugrįžtančioje „Jaunystėje“ šoks ir vaikus didžiojoje scenos įkūnys jau antroji, pačios  choreografės Anželikos Cholinos kruopščiai paruošta mažųjų šokėjų sudėtis.
 
Spektaklio „Jaunystė“ siužete persipina šešių šeimų gyvenimo fragmentai ir susiduria du pasauliai – vaikų ir suaugusiųjų.  Tai kontrastinga psichologinė tragikomedija, kurioje šiuolaikiškos šeimyninio gyvenimo dramos perteikiamos šokio kalba, skambant galingai Johano Sebastiano Bacho muzikai.
 
Kalbėdama apie naująjį šokio spektaklį „Jaunystė” A. Cholina pabrėžia: „Man visada buvo įdomu priartėti prie tiesos apie gyvenimą, tyrinėjant įvairius santykių tarp žmonių aspektus. Tėvų ir vaikų santykiai – sudėtingiausia bendravimo tarp žmonių forma. Šeimos kuriamos pagrinde jaunystėje, taigi, dauguma tampa tėvais patys dar būdami vaikai…
 
Šis spektaklis – tai savotiškas meno terapijos seansas, kuris leidžia pažvelgti į šeimos gyvenimo vidų. Šiuo savo darbu noriu paskatinti suaugusius pasižiūrėti į vaikus kaip į lygiavertes asmenybes ir pamatyti juose jų atsineštą savitumą.  Tikiuosi, kad spektaklyje pamatyti šeimų elgesio modeliai privers susimąstyti ir inspiruos keistis…”
 
Spektaklio „Jaunystė“ stiprus paveikumas ir gebėjimas giliai paliesti žiūrovų širdis yra įvertintas ir tyrimais – emocijų matavimo eksperimente, kuriame dalyvavo dešimtys spektaklio žiūrovų, o jų reakcijas analizavo patyrę analitikai ir psichologai, spektaklio poveikis įvardintas kaip neginčyjamai stiprus, transformuojantis, skatinantis ne tik didžiulį estetinį malonumą ir džiaugsmą, bet ir susimąstymą bei žiūrovų savirefleksiją apie savo pačių santykius su artimaisiais.
 
Taip pat, atkreipiame jūsų dėmesį, kad visuose mūsų spektakliuose rasite specialųjį MECENATO BILIETĄ. Įsigydami šiuos brangesnius nei įprastai bilietus, papildomai remiate ACH teatrą ir prisidedate prie labiau užtikrintos jo ateities. Jūsų paramos dėka mūsų nepriklausomas teatras galės planuoti naujas premjeras ir drąsiau žengti į jau 25-ąjį kūrybinės veiklos sezoną. Ačiū, esamiems ir būsimiems ACH teatro rėmėjams!
 
Trukmė: 105 min., be pertraukos
 
 

Renginio nuoroda: http://www.ach.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
A|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ'' T 2024-09-25 19:00 Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Vilnius 34.15 - 200.00
Renginys A|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ''
Data / Laikas T 2024-09-25 19:00
Renginio vieta Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Vilnius
Kaina 34.15 - 200.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 45 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-10
Nuolaidos:
- 15% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Lietuvos nacionalinis dramos teatras
Gedimino pr. 4, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
Anželikos Cholinos šokio teatras, VšĮ
Anželikos Cholinos šokio teatras, VšĮ
I. Šimulionio g. 4-103 Vilnius
teatras@ach.lt / +370 688 34181
Įmonės kodas: 125450344
PVM kodas ND
Renginys A|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ''
Data / Laikas T 2024-09-25 19:00
Renginio vieta Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Vilnius
Kaina 34.15 - 200.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą A|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ'' PopuliarusPopuliarusA|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ'' Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Vilnius
Pirkti bilietą A|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ'' PopuliarusPopuliarusA|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ'' Kauno kultūros centro Girstučio padalinys, Kaunas
Pirkti bilietą A|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ'' PopuliarusPopuliarusA|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ'' Marijampolės kultūros centras, Marijampolė
Pirkti bilietą A|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ'' PopuliarusPopuliarusA|CH SPEKTAKLIS ''JAUNYSTĖ'' Šiaulių arena, Šiauliai
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti