logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(ATŠAUKTAS) Kauno šokio teatras Aura | Kartotojai

Š 2023-12-09 18:00
Alytaus kultūros centras, Alytus

Atnaujinta: 2023.11.28

Pranešame, kad atšauktas renginys “Kauno šokio teatras Aura | Kartotojai”, kuris turėjo įvykti gruodžio 09 d. Alytuje.

Pirkę kasose arba pagal išankstinę sąskaitą prašome užpildyti pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia:
https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application
Prašymai priimami iki gruodžio 12 d.

Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2023 metų gruodžio 12 dienos.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 

Šokio spektaklis „Kartotojai"

Šis šiuolaikinio šokio spektaklis yra choreografo Emanuelio Gato (Prancūzija / Irzaelis) ir Kauno šokio teatro „Aura" šokėjų bendradarbiavimo rezultatas. Tai asmeninė vienuolikos asmenų, ieškančių ryšio, kelionė. Sudėtinga choreografinė struktūra ir kartu iki esminių elementų redukuotas šokis, kai šokėjai „varo" kūrinį ir atkuria jį kiekvieną kartą iš naujo, nagrinėdami atlikėjo, kaip scenos gyvo kūrėjo, vaidmenį.

„Tai žymiausias choreografas, su kuriuo „Aurai“ teko dirbti per visą ligšiolinę savo gyvavimo istoriją“, – džiaugiasi „Auros“ įkūrėja ir meno vadovė Birutė Letukaitė. E. Gato stiliui būdingas unikalus, asmeniškas požiūris į judesį, o šokio spektaklis jam – daugiasluoksnė, daugiaprasmė sistema. Šiuolaikinio meno kritikai choreografo darbus apibūdina kaip mistiškus, muzikalius, konceptualius. B. Letukaitė šį autorių lygina su orkestro dirigentu, vadovaujančiu savo partijas atliekantiems muzikantams – šokėjams, – tad visas kūrinys priklauso nuo jo komandų.

--

Kauno šokio teatras „Aura" – pirmasis šiuolaikinio šokio teatras Lietuvoje, savo istoriją skaičiuojantis nuo 1980 m. Birutės Letukaitės įkurtos modernaus šokio studijos. Nuo 1995 m. tai Kauno šokio teatras „Aura". 2011 m. „Aura" tapo tarptautine šokio trupe, pristatančia spektaklius visuose žemynuose ir įvertinta daugybe apdovanojimų.

Emanuelis Gatas gimė Izraelyje ir pirmiausia šoko Liat Dror Nir Ben Gal trupėje, o 1994 m. pradėjo dirbti kaip nepriklausomas choreografas. Jo trupė „Emanuel Gat Dance" įsikūrusi Marselyje, Prancūzijoje. Choreografo karjeroje – partnerystė su Paryžiaus opera, Sidnėjaus šokio trupe, Marselio baletu ir kt. Dėl savo unikalaus ir asmeniško požiūrio į choreografiją ir šokio kūrimą Emanuelis Gat laikomas vienu iš pirmaujančių ir produktyviausių šiuo metu dirbančių Europos choreografų. Per pastaruosius 25 metus Emanuelio Gato darbai buvo pristatyti daugelyje svarbiausių pasaulio šokio scenų ir festivalių.

Choreografija: Emanuelis Gatas

Šviesų dizainas: Emanuelis Gatas

Muzika: J.S. Bach „English Suites" (atlieka Glenno Gouldo) ir Emanuelio Gat

Šokėjai: Ester Bega, Heung Won Lee, Julija Strupaitė, Marine Fernandez, Pepe Jaimes, Susanna Maggio, Diego Alcalá, Jed Nagales, Dalila Tiraboschi, Nanaho Kugawa, Carolina Merlo

Kostiumai: Kristina Čyžiūtė Svirskienė

Premjera: 2023 rugsėjo 21 d.

Renginio nuoroda: http://www.aura.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(ATŠAUKTAS) Kauno šokio teatras Aura | Kartotojai Š 2023-12-09 18:00 Alytaus kultūros centras, Alytus
Renginys (ATŠAUKTAS) Kauno šokio teatras Aura | Kartotojai
Data / Laikas Š 2023-12-09 18:00
Renginio vieta Alytaus kultūros centras, Alytus
Svarbi informacija
Durys atidaromos: ~16:40
Renginio trukmė: ~0:60
Pertraukos: nėra
Amžiaus cenzas: N-10


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Alytaus kultūros centras
Pramonės g. 1B Alytus Lietuva
Organizatorius
AURA, Kauno šokio teatras.
M.Daukšos 30A Kaunas Kauno
+370 61424277 / info@aura.lt
Įmonės kodas: 188205874
PVM kodas ND
Renginys (ATŠAUKTAS) Kauno šokio teatras Aura | Kartotojai
Data / Laikas Š 2023-12-09 18:00
Renginio vieta Alytaus kultūros centras, Alytus
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Šokio teatras Aura | Atsisveikinimas su 2023 metais | Šokėjų kūrybos vakaras Šokio teatras Aura | Atsisveikinimas su 2023 metais | Šokėjų kūrybos vakaras Kauno kino centras ROMUVA, Kaunas
Pirkti bilietą Kauno šokio teatras Aura | Sodas 4.12° Kauno šokio teatras Aura | Sodas 4.12° MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti