Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

FIESTA: valgyk, melskis ir mylėk | VILNIUS

S 2017-05-14 18:30
Valstybinis Vilniaus mažasis teatras, Vilnius
8.50 - 14.00
Flamenko šokio spektaklis „FIESTA: valgyk, melskis ir mylėk“ - gyvenimo fiesta, kurioje tu pats pasirenki kada ir kaip tau būti laimingu. Trys spektaklio dalys pasakoja apie tai, kad kiti tau gali pasakyti ką valgyti ir į ką tikėti, bet ką ir kada mylėti - tai tik tavo pasirinkimas.

O juk ir tikroji gyvenimo šventė slypi ne pompastiškoje žmonių, taurių ir šakučių aplinkoje, o kada tu pats randi vidinės stiprybės ir ramybės būti pačiu savimi tiek valgant, meldžiantis ar mylint.

Flamenko šokio teatras „Sandra Domingo“, plačiai gastroliuojantis užsienyje ir Lietuvoje, kviečia kartu dalytis gyvenimo džiaugsmu ir įkvėpimu. Spektaklyje žiūrovų laukia įspūdinga choreografija, svajinga muzika, būrys charizmatiškų flamenko šokėjų bei išskirtinio dizaino originalūs ispaniški kostiumai.

Spektaklio choreografė ir solistė  - Sandra Domingo, išraiškinga ir energinga profesionali flamenko šokėja, "Flamenko šokio teatro "Sandra Domingo“ įkūrėja. Lietuvių kilmės atlikėja Ispanijos šokio institute “Alicia Alonso” 2012 metais apsigynė ir įgijo scenos menų magistro laipsnį bei studijavo visame pasaulyje garsioje flamenko meno ir šokio mokykloje “Amor de Dios” (Madridas, Ispanija)), pas pripažintus ir premijomis apdovanotus flamenko šokio virtuozus kaip Maria Juncal, Joaquin Grilo, La Lupi, Carmen La Talegona, Alfonso Losa, Concha Jareno, David Paniagua, Olga Pericet, El Guito, Pepa Molina, Belen Fernandez, La Tati ir kt. 2012 m. Madrido teatre kartu su kolegomis pristatė eksperimentinį šokio spektaklį "J.S.Bachas: Goldbergo variacijos"; 2014 m. debiutavo Lietuvoje su flamenko šokio spektakliu “KARMEN: jei Dievas būtų moteris“; vienoje iš Lietuvos aukštųjų mokyklų dėstė vaidybos ir scenos meno paslaptis.
Spektaklio trukmė – 1 valanda.
Internetinis tinklapis: www.flamenkosokioteatras.lt

Daugiau Facebook naujienų apie mus: https://www.facebook.com/Flamenko-%C5%A1okio-teatras-Sandra-Domingo-712281602218711/?ref=bookmarks
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
FIESTA: valgyk, melskis ir mylėk | VILNIUS S 2017-05-14 18:30 Valstybinis Vilniaus mažasis teatras, Vilnius 8.50 - 14.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų. (Neužimant papildomos vietos)
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Gedimino pr. 22 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Flamenko šokio teatras, VšĮ
Perkūnkiemio g. 13-91 Vilnius
info@flamenko.lt
Įmonės kodas 303309115