Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

NUOSTABUSIS VAIKŲ BALETAS ''COLIUKĖ''

Š 2018-05-26 18:00 - S 2018-05-27 20:30
14.60 - 40.00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
NUOSTABUSIS VAIKŲ BALETAS „COLIUKĖ“
BUS PRISTATYTAS GEGUŽĖS 26 VILNIUJE!

Po susižavėjimo vienos geriausių pasaulyje baleto mokyklų Vežnovets (Baltarusijos liaudies artistės, prima balerinos Marinos Vežnovets sukurta baleto studija)  gastrolėmis Lietuvoje su spektakliais „Miegančioji gražuolė“ ir „Spragtukas“ organizatoriai buvo „užversti“ nesibaigiančių prašymų srautu dar kartą pakviesti į Lietuvą (į Vilnių) naują baleto spektaklį šio visame pasaulyje pripažinimą pelniusį kolektyvą!

Su džiaugsmu pranešame, kad pavyko susitarti, jog gegužės 26-tąją, 18 val. sostinės Šokio Teatro scenoje (Šokio Teatras, T. Kosciuškos g. 11) įvyks vienintelis spektaklis – pats geriausias teatro repertuare, kupinas meistriškumo, emocijų, unikalių dekoracijų ir kostiumų, nuostabusis baletas  „Coliukė“!

Nemirtinga Anderseno pasaka iš naujo įsikūnijo šiuolaikinėje muzikoje, dainose ir šokiuose. Ji perkelia žiūrovą į stebuklų kupiną pasaulį… Čia gyvena pasakotojas Ole Lukoje. Kai tik jis pamos savo stebuklinga lazdele, iš nuostabios gėlės pasirodys mažutė mergytė – Coliukė. Kiek nuotykių jai reikės išgyventi! Ją pagrobs šlykščios Rupūžės, išvarys pasiputę Karkvabaliai, vėliau ji taps tarnaite pas Pelę ir tik per plauką išvengs vedybų su šykštuoliu Kurmiu. Bet ateis pavasaris ir Kregždutė, Coliukės išgelbėta per žiemos speigus, ant sparnų nuneš ją į stebuklingą šalį, kur ji sutiks savo Princą.


Spektaklis žavi puikiais teatro kostiumais, ryškiomis dekoracijomis, ir, svarbiausia, jaunųjų atlikėjų profesionalumu (balete šoka apie 70 jaunųjų artistų nuo 3-jų iki 10-ies metų amžiaus. Spektaklyje daug pasakiškų personažų: „fėja“, „kregždutė“, „kurmis“, ‚elfai“, „vabalai“, „varlės“, „vorai“, „gėlės“, „drugeliai“, „žuvytės“, „Dievo karvutės“. Solo partijas atlieka geriausi mokyklos mokiniai, tarptautinių konkursų laureatai.

Pačiose prestižiškiausiose Paryžiaus ir Maskvos, Londono ir Helsinkio, Vienos ir Bratislavos scenose meistriškumui bei puikiam jaunųjų atlikėjų (dauguma kurių yra garsių baleto konkursų laureatai ir daug laiko iki mokyklos baigimo jau yra angažuoti geriausių pasaulio baleto trupių) profesionalumui plojo susižavėję žiūrovai!

Į Vilnių atvyksta 86 žmonės! Iš jų apie 50 (!) artistų, o taip pat scenos darbuotojai; baletmeisteriai, šviesos ir garso technikai. Puiki muzika, ryškios dekoracijos, įspūdingi kostiumai, įdomus pasakiškas siužetas sukuria scenoje iš tikrųjų stebuklingą reginį. Baleto meno meistrai pažymi itin aukštą pastatymų lygį ir jų unikalumą – klasikinis vaikų atliekamas baletas.
 
Maloniai kviečiame į visą šeimyną į tikrąjį šeimos baletą „Coliukė“!

Bilietai į vienintelį „Coliukės“ spektaklį gegužės 26-ąją (šeštadienį) 18 val.
sostinės Šokio Teatro scenoje (Т. Kosciuškos 11, Vilnius)
parduodami visose Bilietai.lt kasose.

Informacija apie bendradarbiavimą, bilietų užsakymą ir kt. telefonu:
+370 671 76 502; +370 645 36 403
Renginiai