Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Spektaklis ''Ant Lietaus Stygų''

Š 2019-11-02 18:00 - S 2019-11-03 23:59
21.00 - 66.00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Butas, kuriame gyvena ekstravagantiška dama, vardu Bella, tvyro nusivylimas ir vienatve. Monotoniškas Londono lietus tik apsunkina visą situaciją. Karts nuo karto Bella savo namuose priima gerbėjus ir žinomus asmenis, tokius kaip: generolai, verslininkai bei  vakarietiškos išvaizdos gražuoliai.

Tačiau jų buvimas kartu, niekaip negelbsti nuo vienatvės kartumo jausmo, su kuriuo Bella susiduria kiekvieną vakarą. Būtent tada Bella prisimena prabėgusius jaunystės metus ir patirtus nuotykius.

Dažniausiai savo prisiminimus Bella išsipasakoja ne per daug kalbančiai tarnaitei, kuri ir buvo vienintelė klausytoja . Klausytoja ji tapo ne savo noru, taip lėmė gyvenimas.

Netikėtai visiems, Bellos gyvenime atsiranda tikras jos pasakojimų klausytojas. Juo tampa nepažįstamasis prie durų...vyras, kuris tik norėjo parduoti elektrinį šepetį.

Prekė Bellos nesužavėjo, bet štai nekviestas svečias...netgi labai. Praėjus kuriam laikui, vyriškis tampa ne tik pagrindiniu klausytoju, bet ir herojumi, kurio dėka  keičiasi visos pjesės atlikėjų likimai.

Siužete persipina lengvas humoras, liūdesio kartėlis...intrigos ir paslaptys.

Visa tai, žiūrovą palydės į beprotišką kelionę visam vakarui.

 
Renginiai
Renginių nerasta
Pirkti bilietą Spektaklis ''Ant Lietaus Stygų'' | KLAIPĖDA Spektaklis ''Ant Lietaus Stygų'' | KLAIPĖDA Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 21.00 - 56.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Spektaklis ''Ant Lietaus Stygų'' | VILNIUS Spektaklis ''Ant Lietaus Stygų'' | VILNIUS VILNIAUS LENKŲ KULTŪROS NAMAI, Vilnius 46.00 - 66.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Loading...
Perkrauti