logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Spektaklis-koncertas NEIŠMOKTOS PAMOKOS

K 2021-11-25 19:00
12.00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

DĖMESIO! Įėjimas į renginį tik su Galimybių pasu. Spektaklio metu žiūrovams privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

 

„Neišmoktos pamokos“ – tai spektaklis-koncertas, kurio pagrindu tapo įkvepianti Aleksandr Špilevoj pjesė, kuriai naujų, ypač ryškių spalvų ir akcentų suteikia teatro ir grupės „Colours of Bubbles“ indie rock muzikos sintezė.

 

Keturi aktoriai, penki muzikantai ir dvylika muzikinių - tekstinių kompozicijų, susijungiančių į vieną istoriją, skatinančią atlikėjus ir žiūrovus pradėti iš naujo mokytis dalykų, kurių mūsų kažkodėl nemokė mokykloje – ten, kur mes ir turėjome būti ruošiami gyvenimui, kur mes turėjome mokytis esminių dalykų, kur kas svarbesnių nei trigonometrijos lygčių sprendimas, trumpų ir ilgų distancijų bėgimas, istorinių datų kalimas... Bet „Neišmoktų pamokų” veikėjai nepaskęsta kaltinimuose mokyklai ar juos mokiusiai kartai. Įstrigę nesibaigiančiame lėkime, savo ambicijose, baimėse, savęs nepriėmime, senuose juos stabdančiuose įsitikinimuose, spektaklio herojai savo paieškose trumpam sugrįžta į aštuntą klasę, kuri jiems primena apie tai, kokias dideles spragas jie turi savęs ir savo pasaulio pažinime.

 

„Kviečiame žiūrovus į bendravimą su mumis, su muzika, su tekstais, su savimi. Labai norėjome sukurti spektaklį, kuris būtų įdomus ne tik prisiekusiems teatralams, bet ir tiems, kas teatre apsilanko dar rečiau nei bažnyčioje. Ir esu tikras, kad mums tai puikiai pavyko. Taip, tai pats tikriausias šiuolaikinis teatras, bet tuo pačiu tai ir tikras gyvo garso koncertas. Todėl mes ne mokysime, bet mėgausimės šiuo muzikiniu vyksmu kartu su jumis. Ir galbūt tai pažadins mūsų ir jūsų norą išmokti ir pažinti šiek tiek daugiau to, ko nesimokėme iki šiol?” – pjesės autorius ir spektaklio režisierius Aleksandr Špilevoj

 

Kūrybinė komanda:

Pjesės autorius ir režisierius – Aleksandr Špilevoj

Garso režisierius – Darius Jurašius

Šviesų dailininkas – Povilas Apulis

Scenografija ir kostiumai – Rūta Lendraitytė Utalla

Muzikos kompozicija ir atlikimas – Colours of Bubbles

Vaidina: Greta Grinevičiūtė, Paulius Markevičius, Greta Petrovskytė, Aleksandr Špilevoj

 

Dėl bilietų moksleiviams ir grupėms nuo 10 žmonių kreiptis į menoalchemija@gmail.com

 

Spektaklis sukurtas Menų spaustuvės programoje Atvira erdvė'16.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Panevėžio miesto savivaldybė.

Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti