logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Spektaklis ''Mano tėvas''

S 2024-02-25 18:00
Oskaro Koršunovo teatras, Vilnius, Vilnius
Vasario 25 dieną Vilniuje OKT scenoje bus rodomas vienas geriausių spektaklių Lietuvos teatro istorijoje!
 
 
Nuostabi žinia Vilniaus autentiško teatro meno gerbėjams ir miesto svečiams!
Daugybės teatrinio meno gerbėjų pageidavimu vasario 25 d. 18 val. pasaulinio garso OKT (Oskaro Koršunovo teatre), kuris randasi adresu Ašmenos g. 8, turinčiame tik 60 (!) sėdimų vietų, (vietos nėra numeruotos), prie paminklo daktarui Aiskauda, bus parodytas vienas skaudžiausių, svarbiausių, jausmingiausių spektaklių Lietuvos teatro istorijoje „Mano tėvas“ (Režisierius ir aktorius Aleksandras Rubinovas, pagal Stanislavo Rubinovo pjesę).
 
"Spektaklis „Mano tėvas“ pasakoja unikalią mano tėvo Stanislovo Rubinovo (1930 – 2013) gyvenimo istoriją. 1941 m. liepos pradžioje Paneriuose sušaudė jo tėvą, o jiedu su motina nepaklusę ir nenuėję į getą, buvo priversti iki 1944 m. slapstytis Vakarų Baltarusijos miškuose. Išsikasė žieminę ir gyveno duobėje. Nuolat kentė badą, šaltį, ne kartą tik per plauką jiems pavyko išvengti mirties... Tai stebuklinga išgyvenimo istorija."
Kaip pasakoja pats maestro Aleksandras Rubinovas:
Mano ryšys su tėvu buvo ypatingas: jis buvo mano draugu, mokytoju ir mano gyvenimo režisieriumi. Mes kalbėdavomės valandų valandas, kartais netgi ginčydavomės, tačiau negalėjome vienas be kito gyventi… Regis aš žinojau apie jį viską. Jis labai mėgo (ir mokėjo) pasakoti apie savo gyvenimą, susitikimus su nuostabiais žmonėmis, įdomias istorijas. Tačiau buvo viena tema, kurios jis stengdavosi išvengti – tai jo žydiška kilmė ir visa tolimesnė jo šeimos tragedija. Aš tik žinojau, kad jo tėvą (mano senelį) 1941 m. sušaudė ir kad jis su mama (mano senele) buvo priversti slapstytis kažkur miškuose… Tačiau nežinojau nei priežasties, nei detalių.
Ir tiktai 2013 m., likus pusmečiui iki jo mirties, tėvas apsisprendė ir parašė knygą „Miške ir scenoje“. Skaitydamas rankraštį aš buvau sukrėstas, aš tiesiog raudojau. Prieš mane atsivėrė didžiulė savo tragiška apimtimi istorija. Dabar aš suprantu, kodėl mano tėvas nenorėjo apie tai kalbėti ir to prisiminti. Jis tiesiog saugojo mane ir mano vaikus nuo to siaubo, kurį jam teko išgyventi, o svarbiausia, jis saugojo mus nuo žydiško prakeiksmo.
Mane ilgai kankino abejonės, kol nusprendžiau pastatyti spektaklį ir papasakoti žmonėms apie MANO TĖVĄ.
Scenarijaus autorius, režisierius ir aktorius Aleksandras Rubinovas.
Kompozitorius Faustas Latėnas. Spektaklyje skamba ir žydų liaudies muzika.
Spektaklio trukmė 1 val. 10 min.

Patekti į šį spektaklį yra likimo dovana! Pasinaudokite šia džiugia, tačiau deja, reta galimybe, ypač esant tokiam mažam vietų skaičiui salėje!

Bilietai į unikalų spektaklį „Mano tėvas“ (režisierius ir aktorius Aleksandras Rubinovas) vasario 25 d. (sekmadienį) 18 val. OKT (Oskaro Koršunovo teatre), turinčiame tik 60 (!) sėdimų vietų (vietos yra nenumeruotos), adresu (Ašmenos g. 8) parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu.
Visa informacija dėl bendradarbiavimo, spektaklio, bilietų užsakymo teikiama telefonais: +37064536403, +370 61801331, +370 677 00699, +370 671 76502.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Spektaklis ''Mano tėvas'' S 2024-02-25 18:00 Oskaro Koršunovo teatras, Vilnius, Vilnius 43.30 - 48.00
Renginys Spektaklis ''Mano tėvas''
Data / Laikas S 2024-02-25 18:00
Renginio vieta Oskaro Koršunovo teatras, Vilnius, Vilnius
Kaina 43.30 - 48.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt
 
Renginio kalba: lietuvių
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 10 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-8
Nuolaidos:
-10% nuolaida perkant 3 ir daugiau bilietų


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Oskaro Koršunovo teatras
Ašmenos g. 8 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Onesa, UAB
Ligoninės g. 6 – 15, Vilnius
markuliaforever@yahoo.com / +37064536403
Įmonės kodas: 306231390
Renginys Spektaklis ''Mano tėvas''
Data / Laikas S 2024-02-25 18:00
Renginio vieta Oskaro Koršunovo teatras, Vilnius, Vilnius
Kaina 43.30 - 48.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Spektaklis ''Mano tėvas'' Spektaklis ''Mano tėvas'' J. Heifetzo kamerinė salė, Vilnius
Pirkti bilietą Išskirtinis koncertas su grupės ''BI-2" gitaristu Andrey Zvonkov Išskirtinis koncertas su grupės ''BI-2" gitaristu Andrey Zvonkov J. Heifetzo kamerinė salė, Vilnius
Pirkti bilietą Dominic Miller su grupe. Naujo albumo pristatymas ''Vagabond'' Dominic Miller su grupe. Naujo albumo pristatymas ''Vagabond'' Vaidilos teatras, Vilnius
Pirkti bilietą BORISO GREBENŠČIKOVO koncertas ''BG 70'' BORISO GREBENŠČIKOVO koncertas ''BG 70'' COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti