logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

Spektaklis ''VAIDINA MARIUS REPŠYS''

K 2022-10-27 19:00
Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
7.00 - 13.00

LIETUVOS NACIONALINIS DRAMOS TEATRAS
VAIDINA MARIUS REPŠYS (N 16)

Režisierius — Mantas Jančiauskas
Dramaturgas — Rimantas Ribačiauskas

Dailininkė — Barbora Skaburskė
Kompozitorius — Mantvydas Leonas Pranulis
Vaizdo projekcijų autorius — Kristijonas Dirsė
Režisieriaus asistentas — Deivydas Valenta
Vaidina Marius Repšys

„Tie ypatingi žmonės priklauso dviem labai skirtingoms kategorijoms: garsūs žmonės, didvyriai ir genijai ir iš kitos pusės ligoniai, atsilikę, nestabilūs ir puolusieji. Bet kad ir koks didelis šis prieštaringumas, kad ir koks iš pirmo žvilgsnio keistas atrodo šis faktas, reikia pripažinti, kad šių žmonių likimas ir padėtis visuomenėje turi daug bendro.“ (Nikolajus Krainskis)

Marius Repšys – vienas žinomiausių Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorių. Jis suvaidino Vandalą „Išvaryme“, Lauryną „Katedroje“ ir daug kitų įsimintinų vaidmenų, laimėjo aukščiausius teatro ir kino apdovanojimus.

Pastaruosius keletą metų Marius Repšys pasirodo ekranuose ir spaudos puslapiuose ne tik kaip teatro ir kino vaidmenų kūrėjas, bet ir kaip žmogus, kovojantis su universaliomis, daugeliui pažįstamomis problemomis. Aktorius drąsiai ir atvirai kalba apie depresiją ir psichozės epizodus, kankinančius nuo vaikystės.

Ar menininko talentas ir psichikos problemos – dvi tos pačios monetos pusės? Ar aktorystė – ir kūryba apskritai – ne tik apdovanoja, bet ir žaloja, o vėliau pati semiasi jėgų iš padarytų žaizdų? Jei taip, kaip tą žalą mažinti ir ar reikia tai daryti?

Šiame spektaklyje žiūrovas kviečiamas pabūti su aktoriumi. Pabūti labai arti. Leistis kelionėn gilyn į pasąmonę, į vidinį kosmosą, geriant iš atminties šaltinių, kaunantis su šešėliais, linksminantis su animomis, ieškant savojo dievo. 

Marius Repšys – aktorius, taigi scenoje jis vaidins. Bet kaip suvaidinti save? O gal mes nė nedarome nieko kito, gal mūsų „aš“ tėra nuolat besikeičiančių, skirtingoms aplinkybėms pritaikomų vaidmenų rinkinys? Tuomet galima paklausti kitaip: ar įmanoma savęs nevaidinti? Kiek kaukių turime nusiimti, kad pagaliau išvystume save?

Šiuose klausimuose, kaip ir spektaklyje, teatras persipina su gyvenimu. Bet teatras yra vieta, kur pamišimas leidžiamas, o gyvenime esame linkę jo nepripažinti. Spektaklio kūrybinė grupė tiki, kad čia gyvenimui yra ko pasimokyti iš teatro.    

Spektaklio trukmė 1 val. 30 min. (be pertraukos)
Teatrų festivalis „Jaunatis 2022“.

https://zvejurumai.lt/festivalis-jaunatis/

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Spektaklis ''VAIDINA MARIUS REPŠYS'' K 2022-10-27 19:00 Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 7.00 - 13.00
Renginys Spektaklis ''VAIDINA MARIUS REPŠYS''
Data / Laikas K 2022-10-27 19:00
Renginio vieta Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Kaina 7.00 - 13.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos:
- studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kultūros centras Žvejų rūmai
Taikos pr. 70 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Žvejų rūmai, Kultūros centras
Taikos pr. 70 Klaipėda
Įmonės kodas: 300101454
Renginys Spektaklis ''VAIDINA MARIUS REPŠYS''
Data / Laikas K 2022-10-27 19:00
Renginio vieta Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Kaina 7.00 - 13.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Spektaklis ''Lengva pažintis'' Spektaklis ''Lengva pažintis'' Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 5.50 - 10.50
Pirkti bilietą Spektaklis ''Sebastijanas'' Spektaklis ''Sebastijanas'' Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 5.50 - 10.50
Pirkti bilietą GRUPĖ ''BERNUŽĖLIAI'' Koncertas Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai PopuliarusPopuliarusGRUPĖ ''BERNUŽĖLIAI'' Koncertas Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 2.00 - 6.00
Pirkti bilietą Spektaklis ''TRANS TRANS TRANCE'' Spektaklis ''TRANS TRANS TRANCE'' Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 9.50 - 18.50
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti