Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Spektaklis vaikams. Senamiesčio lėlės. ''Geras šuo Ferdis''. Raganiukės teatras.

Š 2017-04-08 17:00 - Š 2017-05-27 23:59
5.72 - 7.00
Svečiuose Senamiesčio lėlių teatras su spektakliu „Geras šuo Ferdis“

„Geras šuo Ferdis“ – nuotaikinga istorija mažiesiems apie šunelį, taksą Ferdį, kuris labiau už viską pasaulyje troško tiesiog būti geru kiemsargiu ir apsaugoti savo kiemo gyventojus: perekšlę vištą ir viščiukus, nepaklusnųjį paršelį ir pasipūtėlį gaidį. Ir štai pasirodo gudragalvė Lapė, kuri trokšta pagrobti paršelį ir pakenkti visiems kiemo gyventojams. Ar pavyks Ferdžiui apginti savo draugus ir išgelbėti paršelį? Ar pasimokys gyvulėliai iš savo klaidų? Ar gyvuliukai galės džiaugtis gyvenimu savo kieme? Kviečiame pažiūrėti spektaklį ir jo atomazgą pamatyti patiems.


Spektaklis paliečia svarbiausias žmonių socialines vertybes. Kaip sugyventi vienam su kitu visuomenėje, vis labiau ryškėjant tokioms žmonių ydoms kaip pasipūtimas, egoistiškumas (Gaidys); užsispyrimas ir nepaklusnumas (Paršelis); pasalūniškumas ir gudrumas (lapė); nevaldomas kitų apkalbinėjimas (Vištos); atskleidžiama ir kita svarbi socialinė problema – „Ką pasėsi tą ir pjausi“. Netinkamas vertybių skiepijimas nuo mažens, užaugina tokią pat problemišką kartą (Vištų pavyzdys viščiukams).
 
Režisierė K Grabnickienė.
Dailininkė R. Mironaitė.
Pagrindinį vaidmenį atlieka L. Jakštytė.
Apie teatrą: http://www.puppetstheatre.lt/

Papildoma informacija žiūrovams:
Vienos dalies spektaklis.
Trukmė 50 min. 
Spektaklis skirtas vaikams nuo 2 metų.
Atsineškite mylimą pliušinį šunelį į spektaklį.
Žiūrovai įleidžiami į teatrą valandą prieš spektaklį, 30 minučių iki spektaklio Raganiukė veda edukaciją vaikams apie įvyksiantį spektaklį.
Spektaklis vyks Raganiukės teatre adresu S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius.
 
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai