logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

Šunyčiai gelbėtojai - nuotykių takeliu - Rokiškis

T 2022-11-09 11:00
Rokiškio kultūros centras, Rokiškis
9.20 - 14.20

Aprašymas:
Trukmė: 1 valanda 30 minučių (su pertrauka)*

Vaiko amžius: 1-10 metų

 

(PASTABA! Su suaugusiuoju, turinčiu bilietą, vienas vaikas iki 2,5 metų gali įeiti nemokamai – vaikas neturi teisės į vietą, o spektaklio metu turi sėdėti globėjui ant kelių).

 

Seniai... O gal ne taip seniai? Mažame miestelyje gyveno gelbėtojų komanda: drąsūs šuniukai. Vieną dieną jie nusprendė leistis į ilgą nuotykių kelionę ieškodami lobio. Tačiau vos tik jie pagalvojo apie kelionę, jų namai apsivertė aukštyn kojomis. Įprasta sofa virto didžiuliu laivu, baltos užuolaidos – bure, o samtelis – apsaugos nuo piratų priemone.

 

DĖMESIO, PASIRUOŠĘ, PRADEDAM!

 

Tikras nuotykis prasideda! Visi baldai kambaryje virsta stebuklingu laivu. Bet koks laivas be kapitono? Pradėkite švartavimą! Gelbėtojų komanda jau pakeliui!

 

Pirmiausia jie sutinka įnirtingą, alkaną ryklį. Ar kas nors žino, ką ryklys valgo vakarienei? Žinoma, vaikai žino! Šuniukai paruošia skanų patiekalą, pamaitina alkaną gyvūną ir net... susidraugauja su juo! Kas yra horizonte?! Taip, jie tikri piratai! Įgula niekada nematė piratų, bet nemanau, kad jie nori juos geriau pažinti... Šuniukai sugalvoja juokingus vaiduoklius, dėl kurių vietiniai dreba iš baimės! Staiga danguje pasirodo didžiulis debesis, o mūsų herojams tenka susidurti su siaubinga audra, kurios metu jų valtis išplukdoma į atvirą jūrą. Šis nuotykis niekada nesibaigia!

 

Kas nutiko toliau, sužinosite apsilankę interaktyviame spektaklyje patiems mažiausiems: „Šunyčiai Gelbėtojai Nuotykiu takeliu"

 

* Spektaklio trukmė – 1 valanda 15 minučių

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Šunyčiai gelbėtojai - nuotykių takeliu - Rokiškis T 2022-11-09 11:00 Rokiškio kultūros centras, Rokiškis 9.20 - 14.20
Renginys Šunyčiai gelbėtojai - nuotykių takeliu - Rokiškis
Data / Laikas T 2022-11-09 11:00
Renginio vieta Rokiškio kultūros centras, Rokiškis
Kaina 9.20 - 14.20
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~90 min.
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 2 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Rokiškio kultūros centras
Respublikos g. 96, Rokiškis Rokiškis Lietuva
Organizatorius
Šou, MB
Žirmūnų g. 105 – 88, Vilnius
showlifelt@gmail.com / +37067886383
Įmonės kodas: 305252549
Renginys Šunyčiai gelbėtojai - nuotykių takeliu - Rokiškis
Data / Laikas T 2022-11-09 11:00
Renginio vieta Rokiškio kultūros centras, Rokiškis
Kaina 9.20 - 14.20
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Šunyčiai gelbėtojai - nuotykių takeliu - Jonava Šunyčiai gelbėtojai - nuotykių takeliu - Jonava Jonavos kultūros centras, Jonava 9.20 - 14.20
Pirkti bilietą Šunyčiai gelbėtojai - nuotykių takeliu - Vilnius Šunyčiai gelbėtojai - nuotykių takeliu - Vilnius Naujosios Vilnios kultūros centras, Vilnius 10.20 - 14.20
Pirkti bilietą Šunyčiai gelbėtojai - nuotykių takeliu - Elektrėnai Šunyčiai gelbėtojai - nuotykių takeliu - Elektrėnai Elektrėnų kultūros centras, Elektrėnai 8.20 - 11.20
Pirkti bilietą Šunyčiai gelbėtojai - nuotykių takeliu - Vilnius Šunyčiai gelbėtojai - nuotykių takeliu - Vilnius Vilniaus lenkų kultūros namai, Vilnius 8.20 - 14.20
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti