Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Tamošius bekepuris

S 2016-11-20 17:00
Alytaus miesto teatras
10.87
Profesionalių teatrų komedijų festivalio Alytuje „Tegyvuoja komedija“ dalyviai VšĮ „Cezario grupė“ pristato spektaklį „Tamošius bekepuris“.

 TAMOŠIUS BEKEPURIS

Tautinė pankoratorija
Pagal Kazio Binkio poemą „Tamošius Bekepuris“
Režisierius Cezaris Graužinis
Kompozitorė Ieva Baranauskaitė 
Šviesų dailininkas Rimas Petrauskas
Vaidina: Brigita Arsobaitė, Paulius Čižinauskas, Vilma Raubaitė
Groja: Ieva Baranauskaitė (klavišiniai), Mykolas Baranauskas (mušamieji), Stasys Šalaševičius (saksofonas)

Trukmė: 1 val. 30 min.
Premjera: 2016 m. balandžio 10 d.

Pirmą kartą profesionalioje scenoje pristatomą „Tamošių Bekepurį“ režisavo Lietuvos, Skandinavijos ir Graikijos teatralų įvertintas Cezaris Graužinis.
Naujasis „cezario grupės“ darbas pagal padūkusio autoriaus Kazio Binkio poemą gali sudominti ne tik teatro ar poezijos, bet ir muzikos mylėtojus. Mat spektaklio garso takelis, kurį sukūrė kompozitorė Ieva Baranauskaitė, kiekvieno pasirodymo metu atliekamas gyvai trimis instrumentais (elektroniniu pianinu, saksofonu bei būgnais). Tuo tarpu visą pluoštą poemos veikėjų įkūnija trys aktoriai: Brigita Arsobaitė vaidina moteris ir merginas, Paulius Čižinauskas lenda į Tamošiaus kailinius, o Auksinio scenos kryžiaus laureatė Vilma Raubaitė imasi vyriškų vaidmenų.

Kūrinyje kalbama apie vedybinio morčiaus apimtus Lietuvos gyventojus ir jų apsuptyje sau vietos ieškantį „netekėjusį“ vyruką Tomą. Gavęs „lyg jausmą tokį“ gražuolei Onutei, jis siekia jos rankos, tačiau savo koją čia ima kaišioti atkaklioji Elzbieta. Svarstydamas, kurią pasirinkti, Tomas nejučia eina pasitikti savo likimo...

Visas peripetijas spektaklio kūrėjai vaizduoja, nepagailėdami humoro bei ironijos. Šio naujo scenos kūrinio žanrą režisierius C. Graužinis pavadino folklorine pankoratorija. Premjera kviečia žiūrovus naujomis akimis pažvelgti į spalvingą mūsų tautos charakterį.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Tamošius bekepuris S 2016-11-20 17:00 Alytaus miesto teatras 10.87
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 16:30 val.
Trukmė: 90 min.
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Nuolaidos: nėra
Pertrauka: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Rotušės a. 2 Alytus Lietuva
Organizatorius
Alytaus miesto teatras
Rotušės a. 2 Alytus