Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TRIUMFO ARKA. Pagal E.M. Remarko romaną

S 2017-12-17 19:00
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
59.00
Spektaklio „Triumfo arka“ premjera
pagal Ericho Marijos Remarko romaną


 
„Vienas iš dviejų visada palieka kitą. Klausimas, kuris kurį aplenks.“

Scenoje atgis bene gražiausias Remarko kūrinys, perkeltas iš knygos vieno pagrindinių šio meto režisierių.

„Triumfo arka“ - vienas ryškiausių visos epochos Ericho Marijos Remarko romanų. Meilė ir gyvenimas, vyras ir moteris, Ravikas ir Žoana... Dvi pasimetusios sielos, bandančios kurti asmeninę laimę, nepaisydamos likimo. Režisierius atsigręžia į klasiką ir stengiasi parodyti žiūrovams meilės, profesinio heroizmo ir pasiaukojimo istoriją per savo originalaus matymo prizmę.

Atlikti pagrindinius vaidmenis tragiškoje istorijoje apie emigrantų gyvenimą Paryžiuje pakviesti įžymūs aktoriai - Igor Petrenko ir Marina Aleksandrova - Rusijos nusipelniusi artistė. Taip pat žiūrovai galės mėgautis tokių aktorių vaidyba kaip RF liaudies artistas Nikolaj Čindiaikin, RF nusipelniusi artistė Jevdokija Germanova, Jekaterina Volkova, Nikolaj Kozak ir kt.

Lev Rachlin - režisierius-scenaristas, teatro veikėjas, teatro „Molodoj  teatr“ ir pirmojo Sankt Peterburge teatro-studijos „Narodnyj dom“ įkūrėjas, „Levo Rachlino vadovaujamo dviejų sostinių teatro“ generalinis prodiuseris ir meno vadovas, nesuskaičiuojamų teatro hitų tiek tėvynės, tiek užsienio scenose autorius. Vienas iš jo prodiusuotų autorinių projektų - fantasmagorija „Kysia“ - neseniai atšventė penkiolikos metų jubiliejų.

Šis spektaklis neabejotinai patrauks daugelio Remarko talento gerbėjų dėmesį. Jis sukurtas, maksimaliai prisilaikant autoriaus teksto ir idėjos. Be to, egzistuoja nuomonė, kad šiame kūrinyje žymusis rašytojas pavaizdavo Marlene Dietrich likimą.

Ericho Marijos Remarko knyga „Triumfo arka“ sugebėjo užkariauti skaitytojų širdis visame pasaulyje ir įsitvirtinti literatūros klasikos šedevrų gretose. Jaudulį keliantis spektaklis „Triumfo arka“ primins žiūrovui, kad ir mūsų laikais žmogiškumo, nuoširdžios ir pasiaukojančios meilės sąvokos nepraranda aktualumo.
 
Vaidina:
Igor Petrenko
Marina Aleksandrova
Nikolaj Čindiaikin
Jevdokija Germanova
Jekaterina Volkova
Nikolaj Denisov
Nikolaj Kozak / Georgij Topolaga
Roman Brianskij
Zita Badalian
Viktorija Jariomenko / Diana Rogova

Režisierius - Lev Rachlin
Kompozitorius - Ričardas Norvila
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
TRIUMFO ARKA. Pagal E.M. Remarko romaną S 2017-12-17 19:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius 59.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-12
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Eventum LT UAB
Žirmūnų g. 44-57 Vilnius
Įmonės kodas 303159651