Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Užsiimkime, meile. Ačiū, su malonumu.''

K 2017-05-11 18:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
10.00 - 18.00
Užsiimkime, meile..!
Ačiū, su malonumu!

Pagal Valentin Krasnogarov pjesę ,,Užsiimkime seksu”


To dar nebuvo: „Kitoks Teatras“ pristato intriguojančią komediją itin provokuojančiu pavadinimu ,,Užsiimkime meile. Ačiū, su malonumu!” Ir šią frazę, išėjus iš spektaklio, ragins ištarti kuo dažniau.

Jau tikitės, kad spektaklyje išvysite visą Kamasutros vadovėlį? Naivuoliai. Žiūrovai nustebs išvydę - komedija visai ne apie tai, ką visi iš karto pagalvojote. Tai žymiai giliau panerti siūlantis spektaklis. Galiausiai jis atskleis, žmogus visa daro dėl vieno – meilės ir šilumos poreikio. O lengviausiai tai gauti galima atsiduodant kūniškoms aistroms. Deja, galop įsitikinama, tai tebuvo iliuzija. Herojai išsiaiškins, kad tikrasis seksas prasideda dar gerokai iki jo, tai tik viena iš meilės išraiškų. O jų – tūkstančiai.

Spektaklis atskleis, mylėjimasis tai mokslas, pirmiausiai reikia išmokti teorinių pagrindų. Tada seks istorija, socialiniai aspektai, fiziologija ir psichologija, technika ir higiena, pratimai, balso treniruotės, atsipalaidavimas ir – eurofijos žiuspnelis… o kas po to?
Garantuojame, gerai pagalvokime, prieš kviesdami ką nors į spektaklį, nes tai daugiau, nei užuomina. Kuklesnius spektaklis tikrai privers raudonuoti, o abejingų tikrai nepaliks!

Komedijoje aktoriai Inga Norkutė, Neringa Nekrašiūtė, Arūnas Sakaluskas, Ramūnas Šimukauskas, Taura Kvietinskaitė, Aurelija Tamulytė kuria komišką situaciją, kurioje atsiskleidžia paprastų žmonių noras pasikalbėti ir daryti žemiškus dalykus, tačiau visa tai veda link visiško nesusikalbėjimo ir absurdo. Ir kuo viskas pasibaigs, kai atmosfera užkaitusi kaip reikiant?! Bus netikėta ir provokatyvu.

Vienintelis dalykas, niekada nesikeičiantis greitai bėgant laikui ir keičiantis žmonėms, yra užsiėmimas seksu – žmogus gali bėgti kur tik nori ir su kuo nori, tačiau nuo šio vidinio potraukio nepabėgs niekada. Šis noras nepaiso to, ar mes jį kviečiame, norime to ar ne, jis tiesiog glūdi mūmyse ir verčia ieškoti išeities.
Gali mylėti žmogų, bet net ir tyriausia meilė negarantuoja gero sekso, ir atvirkščiai.
Galime kalbėti apie teatrą, muziką, literatūrą, bet ne visada norisi. Tačiau visada galima užsiimti seksu. Pabandom?

Režisierius: Arvydas Lebeliūnas
Dailininkė: Inga Kažemėkienė-Žukauskienė
Vaidina: Inga Norkutė/Neringa Nekrašiūtė, Arūnas Sakalauskas, Ramūnas Šimukauskas, Taura Kvietinskaitė/ Aurelija Tamulytė.

Spektaklio trukmė – 1 val. 30 min.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Užsiimkime, meile. Ačiū, su malonumu.'' K 2017-05-11 18:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 10.00 - 18.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-18.
Nuolaidos:
- 20% su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 20% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius