Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Užupio dramos teatro tragikomedija ''Vienarankis''

T 2018-04-25 18:30
Peronas, Vilnius

Pranešame, kad renginys Užupio dramos teatro tragikomedija ''Vienarankis'', turėjęs įvykti balandžio 25 d., yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2018 metų balandžio 30 dienos.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593Teatras šį spektaklį rekomenduoja: Ekstremalių pojūčių mylėtojams, žmonės jaučiantiems, kad jų gyvenime trūksta kažkokios grandies, kurie turi neapykantos, kurią nori sunaikinti, ekstremalaus sporto mylėtojams ir teatro mėgėjams.

Užupio dramos teatras pirmą kartą Lietuvoje pristato spektaklį pagal Martin McDonagh pjesę „Vienarankis iš Spokano“. Tai yra vienas populiariausių šiuolaikinių dramaturgų ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. 

M. McDonagh savo pjesėmis verčia abejoti moralinėmis normomis. Užupio teatro kūrybinė grupė meta iššūkį nusistovėjusiam supratimui, ką galima ir ką privaloma rodyti scenoje. Tai jokiai krypčiai nepriklausantis XXI a. sensacijų teatras.

„Vienarankis iš Spokano“ – tai aštri socialinė komedija išreikšta per aktorių improvizaciją už žmonių teises ir žmonių seksualinės orientacijos lygybę.

Komedija N-16.

Vaidina aktoriai:
Vienarankis – Povilas Liubinas
Tobis – Linas Barauskas
Merlina – Donata Kielaitė
Mervinas – Saulius Čėpla

Dailininkė ir režisierė : Rita Urbonavičiūtė

Spektaklio trukmė : 1,5val.
Renginio vieta : Baras "Peronas" ,  Geležinkelio g. 6, Vilnius.
Spektaklis vyks neįprastoje vietoje. Baras “Peronas” - originali vieta, kurioje renkasi originalūs žmonės. Greta traukinių bėgių Vilniuje įsikūręs "Peronas" laukia visų atvykstančių, išvykstančių, skubančių ar ieškančių išskirtinumo. Industrinė baro aplinka pakvies pasimėgauti gražiais ir kitokiais Vilniaus vaizdais, o įprastą baro šurmulį papildys pravažiuojančių traukinių gaudesys.
Renginio data : 03.22 
Renginio laikas : 18:30val.

Daugiau informacijos: http://www.uzupioteatras.lt/skaityti-daugiau.html,
Telefonu: +370 614 43997

Žiūrovės atsiliepimas:
 
Buvau juodosios komedijos premjeroje „Vienarankis iš Spokano“. Spektaklio aplinka intriguoja nuo pat pirmos akimirkos, visa yra autentiška - scenografija, veikėjai, vieta. Spektaklio metu mačiau aštrių siužetinių linijų, juodojo humoro situacijų, puikią aktorių vaidybą ir įtraukiantį režisierės darbo rezultatą. Spektaklio metu juokiausi iš to, iš ko neįprasta juoktis – iš smurto, bausmių, keiksmų. Istorija pasakoja apie 4 vienišus žmones, kurie tik ir ieško progos, kaip vienas kitą apgauti. Pasakojimas baigiasi laimingai – personažai susitaiko, o Vienarankis supranta, jog tik įveikęs neapykantą jis išsilaisvins. Jis metaforiškai sudegina savo pyktį ir pradeda naują gyvenimo etapą. Traukinys, kadaise palikęs randą Vienarankio širdyje, nurieda bėgiais kartu veždamasis ir neapykantą pasauliui. Spektaklio tikslas pasiektas – sėdėdamas žiūrovo kėdėje pamiršti viską aplinkui, juokiesi iš visos širdies, ir jauti, jog teatras šią minutę, čia ir dabar kalbasi su tavimi. (Žiūrovės Živilės atsiliepimas po spektaklio).

Renginio nuoroda: http://www.uzupioteatras.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Užupio dramos teatro tragikomedija ''Vienarankis'' T 2018-04-25 18:30 Peronas, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 45 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas: N-16
Trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos:
- 15% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį).
- 15% su OMNI ID (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Geležinkelio g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Užupio teatras Všį.
S. Stanevičiaus g. 24 Vilnius
Įmonės kodas 125250824