logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) Nuostabusis vaikų baleto spektaklis ''Miegančioji gražuolė''

Š 2021-09-25 18:00
Šokio teatras, Vilnius
Pranešame, kad renginys Nuostabusis vaikų baleto spektaklis ''Miegančioji gražuolė'', turėjęs įvykti rugsėjo 25 d., yra atšaukiamas.
 
Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2021 metų rugsėjo 24 dienos.
 
Pirkusius kasose, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

 

Nuostabusis vaikų baleto spektaklis „Miegančioji gražuolė“ rugsėjo 25-ąją ir 26-ąją bus pristatytas Vilniuje!

Rugsėjo 25 d., 18 val. (šeštadienis) ir rugsėjo 26 d., 15 val. (sekmadienis), Vilniuje, jaukioje Šokio Teatro (Т. Коsciuškos g. 11) salėje įvyks tikroji, ir suaugusiems, ir vaikams skirta didžiojo baleto meno šventė! Puikųjį baleto spektaklį „Miegančioji gražuolė“ pristatys viena geriausių pasaulyje baletų mokyklų Vežnovec, sukurta Marinos Vežnovec – Didžiojo operos ir baleto teatro prima balerinos.

Šios baleto mokyklos spektakliai jau buvo pristatyti sėkmingai Vilniuje, kur vaikai ir jų tėvai patyrė neįtikėtiną malonumą nuo spektaklio. Po ilgo ir kruopštaus darbo, žiūrovų ir reiklių kritikų bei ekspertų, pripažintas geriausiu spektakliu – „Miegančioji gražuolė“, bus pristatytas Vilniaus publikai visu savo stulbinančiu grožiu.

Viso pasaulio mėgstamas baletas pagal užburiančią Čaikovskio muziką buvo adaptuotas vaikų, rimtai besimokančių klasikinę choreografiją, atlikimui. Spektaklio premjera įvyko 2013 metų spalį ir iš karto buvo pastebėta baleto meno profesionalų.

Spektaklyje dalyvauja 48 moksleiviai. Pačioms mažiausioms balerinoms – 4 metai. Solines partijas atlieka vaikai, pasiekę aukštų rezultatų savo atkaklaus darbo ir užsispyrimo dėka. Dauguma jų turi tarptautinių konkursų nugalėtojų vardus.

Kiekvienais metais pastatymas tampa vis tobulesnis. Baleto choreografija – vis labiau sudėtinga,  auga atlikėjų meistriškumas. Atsinaujina kostiumai ir dekoracijos.

Baletas stebina atlikėjų gausa ir jų profesionalumu. Visi artistai šoka dvasingai, siekdami ne tik nepriekaištingai atlikti visus baleto „pa“, bet ir atskleisti scenoje savo personažo charakterį. Spektaklyje daug įvairiausių vaidmenų – Princas ir Princesė, Alyvų Fėja su savo svita, Judrumo, Dosnumo, Švelnumo ir Drąsumo Fėjos, Katinas ir Katytė, Raudonkepuraitė ir Vilkas, Mėlynoji paukštė. Vaikai vaidina kaip tikri artistai.

Nuostabi P. I. Čaikovskio muzika, ryškios dekoracijos, gražūs kostiumai, įdomus pasakos siužetas sukuria scenoje tikrai stebuklingą atmosferą.

Spektaklis reguliariai pristatomas viso pasaulio publikai ir visada jį lydi anšlagai. Baleto mokyklos specialistai pažymi aukštą pastatymo lygį ir unikalumą – klasikinį baletą atlieka vaikai.

Jus ir Jūsų vaikus pasitiks profesionalūs animaciniai personažai, kurie sukels geras emocijas prieš spektaklį ir suteiks galimybę su jais nusifotografuoti prie foto sienos. NEVĖLUOKITE!

 Su malonumu kviečiame visą Jūsų šeimą į vaikų baletą!

Bilietai į spektaklį „Miegančioji gražuolė“

rugsėjo 25-ąją 18 val. ir rugsėjo 26-ąją 15 val. sostinės Šokio Teatro (Т. Коsciuškos g. 11) scenoje

parduodami visose Bilietai.lt kasose.

 Informacija apie bendradarbiavimą: +370 671 76 502

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) Nuostabusis vaikų baleto spektaklis ''Miegančioji gražuolė'' Š 2021-09-25 18:00 Šokio teatras, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 40 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Šokio teatras
T. Kosciuškos g. 11, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
SERDARA, UAB
V. Nagevičiaus g. 3, Vilnius
info@grandshow.lt/+37067176502
Įmonės kodas: 305393261
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Perkeltas) Rusijos teatro scenos sensacija - Ženios Berkovič spektaklis ''Skaičiuoklė'' Vilnius (Perkeltas) Rusijos teatro scenos sensacija - Ženios Berkovič spektaklis ''Skaičiuoklė'' Vilnius Šokio teatras, Vilnius 14.00 - 51.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) Rusijos teatro scenos sensacija - Ženios Berkovič spektaklis ''Skaičiuoklė'' Vilnius (Perkeltas) Rusijos teatro scenos sensacija - Ženios Berkovič spektaklis ''Skaičiuoklė'' Vilnius Šokio teatras, Vilnius 13.00 - 51.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!