Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

J. Miltinio dramos teatras | ''Pifo nuotykiai''

S 2016-10-23 12:00
Juozo Miltinio dramos teatras
4.87 - 5.87
„PIFO NUOTYKIAI“, E.Žukovskaja ir M.Astrachan

Režisierius: Vaclovas Blėdis. Atnaujinto spektaklio režisierius – Romualdas Urvinis.

2-jų dalių spektaklis vaikams

Trukmė: 1 val. 15 min.
Premjera: 2009 m. vasario mėn. 15 d.

Tada ir tada... ten ir ten... Juozo Miltinio dramos teatras pakvies mažuosius žiūrovus į visų laikų linksmiausią pasaką-nepasaką apie šunelį Pifą.
Gerietis rudnosis Pifas gyvena berniuko Dudu šeimoje, kartu su mama Agota ir tėte Cezariu. Kaip bebūtų keista, doras, ištikimas šunelis visai nelinkęs krėsti šunybių. Taikuolis norėtų gražiai bičiuliautis su visais kiemo gyventojais ir kaimynais. Bet visa bėda - klastūnas katinas Herkulis! Murklys melagingai pagavo pelytę Rozaliją, už tai buvo priimtas į jaukius Agotos, Cezario ir Dudu namus. Va tada ir prasidėjo pats smagumėlis – nuotaikingos „šuniškos“ istorijos. Kuris nugalės – intrigantas apsimetėlis Herkulis ar ištikimas vaikų draugas Pifas?
Šį dviejų dalių spektaklį vaikams režisavo Vaclovas Blėdis, atnaujino aktorius Romualdas Urvinis. Pifo rolėje žiūrovai pamatys jauną aktorių Deividą Rajunčių. Labai įdomu, kad Deividui sulaukus šešerių, jo vaikystės svajonių spektaklis ir buvo M.Astrachan bei A.Žukovskajos „Pifo nuotykiai“!
“Kaip aš tada norėjau paliesti Pifą, tokį gerą, minkštą, didelį…” – prisimena aktorius. Ir štai – su dideliu malonumu jis pats - Pifo rolėje!
Pelytę Rozaliją vaidinanti aktorė Jolita Skukauskaitė vis pagalvodavo: „Oi, kaip norėčiau scenoje būti tokia guvi pelytė“. Jolitą pakvietė vaidinti spektaklyje, tačiau... katę. Bet pagaliau aktorės svajonė irgi išsipildė, ji – Rozalytė!
“Tikimės, kad mažieji žiūrovai neliks abejingi Pifo nuotykiams, jo kovai už teisybę, kad spektaklis pakels nuotaiką ir pasibels į žiūrovų širdis”, - sako jaunieji aktoriai.
Režisierius R.Urvinis primena, kad Juozo Miltinio dramos teatre tradiciškai stengiamasi kasmet pastatyti po vieną efektingą spektaklį vaikams. „Nuo lopšinės, nuo išmintingos pasakos, padedančios skirti gėrį nuo blogio, prasideda mažo žmogučio vertybių formavimasis, jo stojimasis ant kojų ir pasirengimas eiti sudėtingu gyvenimo keliu“, - sako R.Urvinis. Pasak režisieriaus, sukurti vaikišką spektaklį – didžiulė atsakomybė teatro darbuotojams, nes „vaikams reikia vaidinti taip, kaip suaugusiems, tik dar geriau ir nuoširdžiau“. Tokia teatro misija.

Vaidina: Deividas Rajunčius, Donatas Kalkauskas, Laimutis Sėdžius, Laimutė Mališauskaitė, Jolita Skukauskaitė-Vaišnienė, Marius Cemnickas ir kiti.

Juozo Miltinio dramos teatras
www.miltinio-teatras.lt ir https://www.facebook.com/JuozoMiltinioDT
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
J. Miltinio dramos teatras | ''Pifo nuotykiai'' S 2016-10-23 12:00 Juozo Miltinio dramos teatras 4.87 - 5.87
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 11:30
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų. (Neužimant papildomos vietos)
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Laisvės a. 5, Panevėžys Panevėžys Lietuva