logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(Klaipėda) ALADINAS MIUZIKLAS

S 2024-03-17 15:00
Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Pirmą kartą Klaipėdoje!
 
Tarptautinis nuotykių ir fantastikos teatras „Kaskader“ pristato stebuklingą miuziklą vaikams ir suaugusiems “ALADINAS IR STEBUKLINGOJI LEMPA”. Tik kovo 17 d. Kultūros centras Žvejų rūmai!
Miuziklas „Aladinas” – tai visų pirma kokybiškas šou, įdomus siužetas, nuostabi muzika, profesionali choreografija, akrobatiniai triukai  kovos su kardais. Jums tikrai patiks spalvingi kostiumai, interaktyvus bendravimas su visa publika, šmaikštūs juokeliai ir melodingos autorinės dainos.  
Daugelis žino ir mėgsta istoriją apie žavųjį vagišių Aladiną, kuris rado stebuklingą lempą. Kas nenorėjo nors kartą atsidurti jo vietoje? Draugystė su Džinu, norų išsipildymas ir neįtikėtini nuotykiai - viskas, apie ką galima svajoti.
Dabar jūs turite unikalią galimybę pasinerti į kerinčią rytietiškos pasakos atmosferą: pasivaikščioti Agrabos gatvelėmis, sutikti mėgstamus personažus ir pamatyti, kaip jie grumiasi su juoduoju burtininku Džafaru, norinčiu užvaldyti pasaulį.
Kijevo teatro „Kaskader“ istorija - tai 35 kūrybinio darbo metai ir sėkmingi pasirodymai geriausiose JAV, Vokietijos, Ukrainos, Austrijos, Lenkijos, Italijos, Švedijos, Kanados scenose. Teatro scenos žanras „action“, trupėje dirba profesionalūs aktoriai – kaskadininkai, šokėjai ir vokalistai. Teatras „Kaskader“ yra penkiskart Europos riterių kovos menų čempionas, daugkartinis riterių turnyrų dalyvis ir nugalėtojas, taip pat nuolatinis kaskadinių triukų filmavimo pasaulinio kino scenose dalyvis.
Miuziklas „Aladinas“ suteiks ryškių emocijų tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Kiekvienas, apsilankęs mūsų spektaklyje, patirs teigiamų emocijų ir nepamirštamų įspūdžių, kuriuos suteiks nuostabi šventinė atmosfera! Profesionalūs teatro aktoriai nustebins savo meistriškumu ir surengs nepamirštamą spektaklį. Leiskimės į nuotykį kartu? Jūsų laukia nesulaukia skraidantis kilimas!
Spektaklio trukmė – 1 valanda 20 minučių.
 
Prodiuseris: Igoris Myslyvy
Scenos režisierė, scenarijaus autorė, dainų autorė – Vlada Kokhanovskaia
Choreografas – Stanislav Volotovskii
Kaskadininkų ir sceninių kovų choreografas: Igoris Myslyvy
Aranžuotojai: Ella Malakhova, Yura Katin
 
Pasirodymas vyks rusų kalba.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Klaipėda) ALADINAS MIUZIKLAS S 2024-03-17 15:00 Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 19.00 - 36.00
Renginys (Klaipėda) ALADINAS MIUZIKLAS
Data / Laikas S 2024-03-17 15:00
Renginio vieta Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Kaina 19.00 - 36.00
Svarbi informacija
Durys atidaromos: ~14:00
Renginio trukmė: ~1:20
Pertraukos:
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (bilietų kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kultūros centras Žvejų rūmai
Taikos pr. 70 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Big Show Europe
Laisvės pr. 60 Vilnius
+370 61913997; bigshow.europe@gmail.com
Įmonės kodas: 305939600
PVM kodas LT100015655313
Renginys (Klaipėda) ALADINAS MIUZIKLAS
Data / Laikas S 2024-03-17 15:00
Renginio vieta Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Kaina 19.00 - 36.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą SECRET SERVICE Greatest Hits Tour 2024 SECRET SERVICE Greatest Hits Tour 2024 COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą (Vilnius) ALADINAS MIUZIKLAS (Vilnius) ALADINAS MIUZIKLAS COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą (Kaunas) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras PopuliarusPopuliarus(Kaunas) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą (Klaipėda) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras PopuliarusPopuliarus(Klaipėda) ''PHANTOM OF THE OPERA'' Dniepro valstybinis teatras Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti