logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

Lėlių spektaklis NEPAPRASTA EDVARDO TIULEINO KELIONĖ

Š 2022-10-15 12:00 - S 2022-11-13 12:45
7.20
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Lėlių spektaklis vaikams nuo 3-ejų iki 12-os metų
Pagal Kate DiCamillo romaną „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“
 
Scenarijaus autorė, režisierė, dailininkė – Gintarė Radvilavičiūtė
Kompozitorius – Donatas Bielkauskas
Šviesų dailininkas – Gediminas Babelis
Vaidina: Renata Kutaitė-Raudonienė ir Vytautas Kairys
 
Trukmė – 45 min.
Premjera – 2015 m. vasario 28 d.
 
„Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“ – labai vaizdingai, įtaigiai ir jautriai papasakota istorija apie porcelianinį triušį, kuris mokosi mylėti. Edvardas Tiuleinas – tai išpaikintas triušis, kuriam nerūpi niekas, išskyrus jį patį. Vieną dieną Edvardas pasimeta. Glūdėdamas vandenyno gelmėse, šokdamas gatvėje, susitikdamas su keisčiausiais žmonėmis, triušis supranta, kad jo širdis sukurta mylėti. Ieškodamas kelio namo jis keliauja iš rankų į rankas, mokosi vertinti draugystę, ima suprasti, kas yra meilė, prisirišimas, ilgesys. „Atverk savo širdį – ir kas nors ateis. Kas nors tikrai tavęs ateis“ – tokia pagrindinė spektaklio mintis.
„Kiekviena meilė yra kelias. Šiandien, manau, tai – labai aktualu. Galvoti ne apie tai, kodėl manęs nemyli, bet ką aš myliu ir kaip myliu. Ką padariau, kad mylimas žmogus jaustųsi laimingesnis. Juk meilė – tai yra davimas, dalinimasis nelaukiant atsako. Manau, kad ši istorija turėtų būti įdomi visai šeimai“, – pastebi spektaklio režisierė Gintarė Radvilavičiūtė.
Klaipėdos lėlių teatre ši nuostabi istorija pasakojama be žodžių senais vaikų atneštais žaislais, kurie jau nugyveno savo gyvenimą, bet prisikėlė šiam vaidinimui. Spektaklio kūrėjai ragina žiūrovus pažvelgti į žaislą kitomis akimis, ugdo vaikų vaizduotę, kūrybiškumą, parodo, kad lėlių teatras gali būti nenuspėjamas, asociatyvus, įdomus, kuriamas ir namuose.

Renginiai

Renginių nerasta
Pirkti bilietą Lėlių spektaklis NEPAPRASTA EDVARDO TIULEINO KELIONĖ Lėlių spektaklis NEPAPRASTA EDVARDO TIULEINO KELIONĖ Klaipėdos lėlių teatras, Klaipėda 7.20
Pirkti bilietą Lėlių spektaklis NEPAPRASTA EDVARDO TIULEINO KELIONĖ Lėlių spektaklis NEPAPRASTA EDVARDO TIULEINO KELIONĖ Klaipėdos lėlių teatras, Klaipėda 7.20
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti