Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Miegančioji gražuolė''

S 2019-01-27 15:00
Šokio teatras, Vilnius
16.00 - 55.00
Atsižvelgdami į daugybę baleto mano gerbėjų prašymus, skelbiame papildomą spektaklį vaikams ir suaugusiems „Miegančioji gražuolė“, kurį atliks viena geriausių pasaulyje vaikų baleto mokyklų „Vežnovec“ – sausio 27-ąją 15 val. Vilniuje!

Тokiu būdu, ne tik sausio 26-ąją (šeštadienį) 18 val., bet ir sausio 27-ąją (sekmadienį) 15 val. Vilniuje, jaukioje Šokio Teatro (Т. Коsciuškos g. 11) salėje įvyks tikroji, ir suaugusiems, ir vaikams skirta didžiojo baleto meno šventė! Pirmą kartą Lietuvos sostinėje savo puikųjį baleto spektaklį „Miegančioji gražuolė“ pristatys viena geriausių pasaulyje baletų mokyklų Vežnovec, sukurta Marinos Vežnovec – Didžiojo operos ir baleto teatro prima balerinos!

Šios Baleto mokyklos spektakliai: „Cuoliukė“, „Spragtukas“ (o ir „Miegančiosios gražuolės“ eskizas, „pirmieji potėpiai“ taip pat)  su didžiausius pasisekimu jau buvo pristatyti Vilniuje! Dabar gi po ilgo ir kruopštaus darbo, reiklių kritikų ir publikos nuomone, geriausias spektaklis – „Miegančioji gražuolė“ Lietuvos publikai bus pristatomas visu savo stulbinančiu grožiu!

Viso pasaulio mėgstamas baletas pagal užburiančia Čaikovskio muziką buvo adaptuotas vaikų, rimtai besimokančių klasikinę choreografiją, atlikimui. Spektaklio premjera įvyko 2013 metų spalį ir iš karto buvo pastebėta baleto meno profesionalų.

Spektaklyje dalyvauja 30 moksleivių. Pačioms mažiausioms balerinoms – 4 metai! Solines partijas atlieka vaikai, pasiekę aukštų rezultatų savo atkaklaus darbo ir užsispyrimo dėka. Dauguma jų turi tarptautinių konkursų nugalėtojų vardus.

Kiekvienais metais pastatymas tampa vis tobulesnis. Baleto choreografija – vis labiau sudėtinga,  auga atlikėjų meistriškumas. Atsinaujina kostiumai ir dekoracijos.

Baletas stebina atlikėjų gausa ir jų profesionalumu. Visi artistai šoka dvasingai, siekdami ne tik nepriekaištingai atlikti visus baleto „pa“, bet ir atskleisti scenoje savo personažo charakterį. Spektaklyje daug įvairiausių vaidmenų – Princas ir Princesė, Alyvų Fėja su savo svita, Judrumo, Dosnumo, Švelnumo ir Drąsumo Fėjos, Katinas ir Katytė, Raudonkepuraitė ir Vilkas, Mėlynoji paukštė. Vaikai dirba scenoje kaip tikri artistai.

Nuostabi P. I. Čaikovskio muzika, ryškios dekoracijos, gražūs kostiumai, įdomus pasakos siužetas sukuria scenoje tikrai stebuklingą reginį.

Spektaklis reguliariai pristatomas viso pasaulio publikai ir visada nenumaldomai jį lydi anšlagai. Baleto mokyklos specialistai pažymi aukštą pastatymo lygį ir unikalumą – klasikinis baletas atliekamas vaikų.
 
Su malonumu kviečiame visą Jūsų šeimą į vaikų baletą!

Bilietai į spektaklį "Miegančioji gražuolė" sausio 26-ąją 18 val. ir sausio 27-ąją 15 val.
sostinės Šokio Teatro (Т. Коsciuškos g. 11) scenoje
parduodami visose Bilietai.lt kasose.

Pirmi bilietai tik nuo 14 EUR.

Informacija apie bendradarbiavimą, bilietų užsakymas telefonu:
+370 671 76 502; +370 645 36 403
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Miegančioji gražuolė'' S 2019-01-27 15:00 Šokio teatras, Vilnius 16.00 - 55.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.  55 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
T. Kosciuškos g. 11, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB ''DRUG''
Ligoninės g. 6 -15 Vilnius
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta